Poskytovatel středoškolského vzdělání v oblasti stavebnictví

Maturitní vzdělaní se stavebním zaměřením, prezenční a dálkové studium, studium na střední škole v Českých Budějovicích - Střední škola průmyslová stavební.Zajímáte se o stavebnictví a vybíráte si tu správnou střední školu? Zvolte si naši Střední školu průmyslovou stavební v Českých Budějovicích! Jsme nejlepším poskytovatel středního vzdělání s maturitou.
Studentům nabízíme několik oblastí zaměření, a to architektonická tvorba, pozemní stavitelství, stavební obnova, dopravní stavby a stavby vodohospodářské. Všechny tyto oblasti spadají do oboru stavitelství a druhým oborem na naší škole je geodézie a katastr nemovitostí. Uchazeči mohou studovat jak prezenčně, tak i dálkově, což může být pro některé zajímavou nabídkou. Škola disponuje odborným a profesionální personálem, který zajišťuje studentům nadějné budoucí vzdělání. Ubytovaní poskytuje Domov mládeže České Budějovice a stravování nedaleký Domov mládeže.
Pokud se chcete dozvědět víc, navštivte naše sociální sítě Facebook, Instagram, ale i youtubový účet, kde naleznete spoustu videí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Stavební škola České Budějovice

Stavební škola České Budějovice

Nevíte kam po základní škole a pocházíte z Českých Budějovic a okolí? Studium s perspektivním výhledem na dobré zaměstnání nabízí Střední průmyslová škola stavební.


Střední průmyslová škola stavební, České Budějovice, Resslova

Střední průmyslová škola stavební, České Budějovice, Resslova

Střední průmyslová škola stavební v Českých Budějovicích nabízí středoškolské vzdělání ukončené maturitou v oborech stavebnictví, geodézie a katastr nemovitostí.