Microsite byla vložena dne:29.11.2020
ID microsite: 166591, počet zhlédnutí:  63
Zadavatelem microsite je firma

LITHOPLAST, s.r.o.

Tradiční český výrobce a prodejce hydroizolačních fólií

Sháníte spolehlivého dodavatele pro Vaši stavbu? Řešíte izolaci stávajících či nových objektů a nevíte si rady při výběru materiálu? Jsme český výrobce a prodejce hydroizolačních fólií.

Hydroizolační systémy stavby - výroba a prodejHydroizolační hladké folie PENEFOLNopová folie LITHOPLAST - hydroizolace

Víme, že v případě izolace staveb může jediné pochybení přinést zásadní nedostatky stavby jako celku, a proto vám rádi nabídneme ideální řešení za dodržení profesionálního a zodpovědného přístupu – LITHOPLAST, s.r.o. – Váš partner pro izolační fólie a další příslušenství.
Nabízíme hydroizolační fólie, výseky z fólií a vyfukovaných plastů. Základním nosným prvkem naší nabídky jsou hladké polyetylénové fólie PENEFOL® a nopové polyetylénové fólie LITHOPLAST®. Naše výrobky jsou nepostradatelnou součástí každé stavby, nicméně je můžete najít také v textilním či automobilovém průmyslu. Jsme certifikovaní výrobci, kteří dodržují nejpřísnější kvalitativní normy.
Rádi Vám nabídneme řešení šitá přímo na míru a ani malé série pro nás nepředstavují žádný problém. Naše sídlo naleznete na adrese Nádražní 7, Brno, případně můžete navštívit také naše pobočky ve Žďáru nad Sázavou či Lanžhotě na Břeclavsku. K dispozici je Vám také náš e-shop na webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Izolační materiál
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba