Zadavatelem microsite je firma Základní škola J. Gutha-JarkovskéhoGymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského Praha, maturitní zkouška ze čtyř předmětů, francouzský jazyk

Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského Praha, maturitní zkouška ze čtyř předmětů, výuka francouštiny, němčiny a angličtiny.Základní škola J. Gutha-Jarkovského Praha

Vítáme Vás na stránkách Gymnázia Jiřího Gutha-Jarkovského.

Naše škola v Praze poskytuje žákům všeobecné zaměření ukončené maturitní zkouškou. Žáci se u nás naučí plynule konverzovat v angličtině, němčině a francouštině.

Studenti se u nás mohou zdokonalit v souladu se školním vzdělávacím programem, který jim umožní buď se lépe uvést na trhu práce nebo je připraví na další studium daného oboru na vyšších i vysokých školách.

Škola disponuje jídelnou, moderními učebnami včetně pomůcek.

Sídlíme na adrese Truhlářská 1120/22, Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Základní škola Praha 1 se zaměřením na výuku cizích jazyků, ...

Základní škola Praha 1 se zaměřením na výuku cizích jazyků, ...

Kvalitní vzdělávání dětí s důrazem na výuku cizích jazyků poskytuje Základní škola J. Gutha-Jarkovského sídlící na Praze 1 Nové Město. Škola pro cizince a bilingvní žáky pocházející z Itálie.


Základní škola Praha 1 s výukou v česko-italských třídách

Základní škola Praha 1 s výukou v česko-italských třídách

Základní devítiletá škola J. Gutha-Jarkovského, Praha 1 s výukou italštiny v česko-italských třídách, sportovní a divadelní zájmovými kroužky, výměnné pobyty, družina, jídelna.