Tradiční český výrobce stavebního a interiérového kování Holar

Realizujete stavbu či rekonstrukci interiéru a sháníte dodavatele kování? Anebo se pohybujete v automobilovém průmyslu a potřebujete pomoci s montážemi nejrůznějších dílů?


Výroba plastových dveřních klik
Neváhejte se obrátit na firmu ČEGAN s. r. o. – Váš zavedený partner ze Šlapanic.
Naše společnost se na trhu pohybuje již od roku 1990 a za tu dobu jsme se stali spolehlivým partnerem pro celou řadu našich zákazníků. Základním stavebním kamenem naší činnosti je výroba a prodej prvotřídního kování, madel, dveřních a okenních klik, a to jak z nerezu, tak také dřeva či nejrůznějších plastových materiálů. Jsme držiteli mezinárodní ochranné známky Holar, která je puncem kvality a originality.
Dále se zabýváme montážemi nejrůznějších dílů pro automobilový průmysl. Zde jsme schopni splnit Vaše požadavky za předpokladu nabídky nejvýhodnější ceny a dodržení těch nejlepších termínů. Mimo to Vám můžeme nabídnout třídění různých výrobních součástí a opravy pro automobilový a elektrotechnický průmysl.
Jsme držiteli certifikátů jakosti ISO 9001 a certifikovanými výrobci dle IATF 16949. Těšíme se na naši další spolupráci, pro více informací neváhejte navštívit náš web.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Stavební kování Holar, dveřní a okenní kliky, madla, výroba a montáž

Stavební kování Holar, dveřní a okenní kliky, madla, výroba a montáž
Stavební kování Holar, nerezové a plastové dveřní a okenní kliky, madla, držadla, kování pro únikové východy, vyrábí a montuje společnost ČEGAN s.r.o.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ČEGAN s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ČEGAN s.r.o.
www.cegan.cz
Adresa

Adresa

Husova 1693/35
Šlapanice 664 51

obchod@holar.cz
+420 724 032 640


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha