Microsite byla vložena dne:26.11.2020
ID microsite: 166581, počet zhlédnutí:  59
Zadavatelem microsite je firma

ČEGAN s.r.o.

Tradiční český výrobce stavebního a interiérového kování Holar

Realizujete stavbu či rekonstrukci interiéru a sháníte dodavatele kování? Anebo se pohybujete v automobilovém průmyslu a potřebujete pomoci s montážemi nejrůznějších dílů?

Výroba plastových dveřních klikKovové okenní kliky a jiné stavební kováníNerezové madla Holar, stavební a interiérové kování

Neváhejte se obrátit na firmu ČEGAN s. r. o. – Váš zavedený partner ze Šlapanic.
Naše společnost se na trhu pohybuje již od roku 1990 a za tu dobu jsme se stali spolehlivým partnerem pro celou řadu našich zákazníků. Základním stavebním kamenem naší činnosti je výroba a prodej prvotřídního kování, madel, dveřních a okenních klik, a to jak z nerezu, tak také dřeva či nejrůznějších plastových materiálů. Jsme držiteli mezinárodní ochranné známky Holar, která je puncem kvality a originality.
Dále se zabýváme montážemi nejrůznějších dílů pro automobilový průmysl. Zde jsme schopni splnit Vaše požadavky za předpokladu nabídky nejvýhodnější ceny a dodržení těch nejlepších termínů. Mimo to Vám můžeme nabídnout třídění různých výrobních součástí a opravy pro automobilový a elektrotechnický průmysl.
Jsme držiteli certifikátů jakosti ISO 9001 a certifikovanými výrobci dle IATF 16949. Těšíme se na naši další spolupráci, pro více informací neváhejte navštívit náš web.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Stavební kování Holar, dveřní a okenní kliky, madla, výroba a montáž

Stavební kování Holar, dveřní a okenní kliky, madla, výroba a montáž

Stavební kování Holar, nerezové a plastové dveřní a okenní kliky, madla, držadla, kování pro únikové východy, vyrábí a montuje společnost ČEGAN s.r.o.

ČEGAN s.r.o.
Stavební kování
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba