Zadavatelem microsite je firma ROBEX s.r.o.Specialista na prodej a distribuci technických textilií všeho druhu

Folie, membrány, textilie, střešní tkaniny, potřeby pro realizace fasád, materiály pro suchou výstavbu, omítkové lišty a soklové profily. Velkoobchodní prodej zajišťuje ROBEX s.r.o. sídlící v Praze.Stojíte před realizací stavby a sháníte dodavatele materiálu pro suchou výstavbu? Rekonstruujete fasádu či střechu a potřebujete spolehlivého a prověřeného partnera? Obracejte se na naši společnost ROBEX s.r.o.
Jsme profesionálové v oblasti dodávek pro výstavbu a rekonstrukce a specializujeme se zejména na textilie a folie všeho druhu. Na trhu je naše společnost již od roku 1992 a jsme hrdými držiteli řady významných referencí. Naší doménou jsou paropropustné folie, netkané membrány a nejrůznější střešní a podstřešní folie. Mimo to nabízíme našim klientům nejrůznější potřeby pro zateplení a realizaci fasád, od krycích plachet na lešení, přes omítkové lišty až po soklové profily a jejich doplňky. Nabídneme Vám také nejrůznější spotřební materiál pro výstavbu a rekonstrukce bytových jednotek, koupelen či střech. Naše sklady naleznete v Praze a Krupce u Teplic.
Neváhejte se na nás obracet anebo navštívit naše webové stránky, kde můžete v e-shopu rovnou nakoupit za nejlepší ceny. Těší se na Vás ROBEX – Váš specialista na prodej technických textilií a dalšího zboží pro stavbu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY