Správa nemovitostí, nájemních bytů, bytových domů pro SVJ společenství vlastníků bytových jednotek

Správa bytů MORAVA s.r.o. Napajedla zajišťuje služby v oblasti správy nemovitostí, bytových domů pro SVJ. Působí v lokalitě Zlínský kraj, aktuálně spravujeme domy v Tlumačově, Bystřici pod Hostýnem.


Správa bytů Morava s.r.o. - služby pro SVJ, bytová družstva
Pokud hledáte v regionu Zlínský kraj firmu, jejímž oborem je správa nemovitostí, obraťte se na spol. Správa bytů MORAVA s.r.o., která se v tomto oboru pohybuje téměř 25 let. Zaměřuje se převážně na správu bytových domů pro SVJ - společenství vlastníků bytových jednotek, ale nabízí také správu nájemních bytů – městských i pro bytová družstva.

Začínajícím pomůžeme se založením společenství vlastníků a dále obstaráme veškeré služby spadající do oblasti ekonomiky, správy a provozu nemovitosti.

Působíme v lokalitě Zlínský kraj - aktuálně v obcích Napajedla, Bystřice pod Hostýnem a Tlumačov. Neváhejte se na nás obrátit, svoji působnost stále rozšiřujeme.

Zajišťujeme kompletní agendu služeb v oblasti bydlení v souladu s předpisy - dle zák. č. 89/2012 (občanský zákoník) a zák.č. 516/2002 (zákon o dani).

V rámci služeb zajišťujeme:
- vedení účetnictví, vyúčtování nájmů, služeb, tepla
- vypracujeme prohlášení vlastníka, stanovy, průkaz energetické náročnosti budovy, domovní řády
- revize v zákonných termínech
- provozní věci - dodávky energií pro dům, výběrová řízení na opravy i stavební práce včetně zajištění kontroly prováděných prací.

Pokud plánujete rekonstrukci či revitalizaci objektu, pomůžeme Vám ve spolupráci s ekonomickými a daňovými poradci vyřídit úvěr i s případnou dotací, případně přefinancování dříve dohodnutých úvěrů.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Správa bytů MORAVA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Správa bytů MORAVA s.r.o.
www.sbmorava.cz
Adresa

Adresa

Svatoplukova 667
Napajedla 763 61

sb@sbmorava.cz
+420 603 886 843


Najdete nás také zde:

ARES
captcha