Zadavatelem microsite je firma Správa bytů MORAVA s.r.o.Správa nemovitostí, nájemních bytů, bytových domů pro SVJ společenství vlastníků bytových jednotek

Správa bytů MORAVA s.r.o. Napajedla zajišťuje služby v oblasti správy nemovitostí, bytových domů pro SVJ. Působí v lokalitě Zlínský kraj, aktuálně spravujeme domy v Tlumačově, Bystřici pod Hostýnem.Pokud hledáte v regionu Zlínský kraj firmu, jejímž oborem je správa nemovitostí, obraťte se na spol. Správa bytů MORAVA s.r.o., která se v tomto oboru pohybuje téměř 25 let. Zaměřuje se převážně na správu bytových domů pro SVJ - společenství vlastníků bytových jednotek, ale nabízí také správu nájemních bytů – městských i pro bytová družstva.

Začínajícím pomůžeme se založením společenství vlastníků a dále obstaráme veškeré služby spadající do oblasti ekonomiky, správy a provozu nemovitosti.

Působíme v lokalitě Zlínský kraj - aktuálně v obcích Napajedla, Bystřice pod Hostýnem a Tlumačov. Neváhejte se na nás obrátit, svoji působnost stále rozšiřujeme.

Zajišťujeme kompletní agendu služeb v oblasti bydlení v souladu s předpisy - dle zák. č. 89/2012 (občanský zákoník) a zák.č. 516/2002 (zákon o dani).

V rámci služeb zajišťujeme:
- vedení účetnictví, vyúčtování nájmů, služeb, tepla
- vypracujeme prohlášení vlastníka, stanovy, průkaz energetické náročnosti budovy, domovní řády
- revize v zákonných termínech
- provozní věci - dodávky energií pro dům, výběrová řízení na opravy i stavební práce včetně zajištění kontroly prováděných prací.

Pokud plánujete rekonstrukci či revitalizaci objektu, pomůžeme Vám ve spolupráci s ekonomickými a daňovými poradci vyřídit úvěr i s případnou dotací, případně přefinancování dříve dohodnutých úvěrů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY