Zadavatelem microsite je firma Deratizace Konečný Ing. Michal KonečnýLikvidace, hubení švábů, rusů a mravenců - spolehlivá dezinsekce, deratizace

Firma Deratizace Konečný provádí spolehlivé dezinsekční a deratizační služby pro zákazníky z Prahy i Příbrami. Zajišťujeme likvidaci a hubení švábů, rusů mravenců a jiného nežádoucího hmyzu.Máte problém s výskytem nežádoucích škůdců?

Dezinsekční a deratizační služby provádí pro zákazníky z Prahy, Příbrami, Kutné Hory, Kolína a Mladé Boleslavi firma Deratizace Konečný. Kromě hlodavců spolehlivě likvidujeme a hubíme většinu hmyzu.

Provádíme likvidační opatření proti švábům, rusům i mravencům, jež se vyskytují v domácnostech i průmyslových provozech. Objevit je můžete za sporákem, ledničkou, různými rozvody a spotřebiči. Jakmile zjistíte přítomnost těchto škůdců, neváhejte s jejich likvidací, protože mohou přenášet nespočet roztočů, bakterií a onemocnění, například salmonelózu nebo žloutenku. Také Vám mohou způsobit značné škody (poničení majetku i potravin).

Při likvidaci využíváme moderní insekticidní postřiky a dbáme a dodržení bezpečnostních zásad a čisté prostředí. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro Vás 24 hodin denně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Účinná deratizace a likvidace hlodavců - hubíme potkany, myši, krysy i ...

Účinná deratizace a likvidace hlodavců - hubíme potkany, myši, krysy i ...

Firma Deratizace Konečný provádí účinnou deratizaci a likvidaci hlodavců ve firemních provozech i domácnostech. Hubíme potkany, myši, krysy, hraboše a jiné škůdce v okolí Prahy, Jesenice a Říčan.


Rychlá deratizace a dezinsekce - likvidace, hubení hlodavců a štěnic

Rychlá deratizace a dezinsekce - likvidace, hubení hlodavců a štěnic

Likvidaci, hubení hlodavců a štěnic zajišťuje firma Deratizace Konečný z Prahy. Provádíme rychlou deratizaci a dezinsekci nežádoucích škůdců v okolí Příbrami a Kutné Hory.