Zadavatelem microsite je firma GLOBAL ENTERPRISES LTD spol. s r.o.Dovoz a prodej kvalitní zahradní techniky a zahrádkářských potřeb

Zahradní technika, pomůcky všeho druhu. Domácí potřeby, ochranné prostředky, nově plastové plotové sestavy na ochranu staveb, sekačky prodává Global ENTERPRISES LTD.Jste vášnivými zahrádkáři, vlastníte dům se zahrádkou nebo pouze sháníte vybavení pro domácnost a kutily? V Global ENTERPRISES LTD dovážíme zboží do prodejních sítí po celé České republice. Soustředíme se zejména na zahradní techniku, zahrádkářské potřeby, produkty pro úklid a domácnost, ale i odpadové nádoby, kontejnery, zatravňovací potřeby, plastové ploty na stavby nebo proti sněhu.
V nabídce máme velký výběr techniky pro úpravu trav a plotů, jako jsou sekačky, křovinořezy, rotavátory, střihače na živý plot a pily. Vybírat můžete také z dalších užitečných pomocníků, mezi které řadíme štípače, sněhové frézy, vysavače na listí. Novinkou v dovozu jsou plastové ploty používané hlavně jako zábrany proti sněhu nebo oplocení staveb. Do drobnějšího zboží zahrnujeme velmi oblíbené ochranné rukavice značky Rostaing.
Nakupujte na našem e-shopu, nebo navštivte kteréhokoli prodejce uvedeného na webových stránkách. Poskytujeme také servis námi prodávaného zboží.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zatravňovací rohože, plastová ochrana trávníků, parkovací rohože pro ...

Zatravňovací rohože, plastová ochrana trávníků, parkovací rohože pro ...

Zahradnický sortiment pro maloobchod i velkoobchod zajišťuje společnost GLOBAL ENTERPRISES LTD spol. s r.o. z Vizovic. Poskytujeme zahradní nářadí, hadice i nůžky.


Profesionální a farmářská zahradní i komunální technika, e-shop

Profesionální a farmářská zahradní i komunální technika, e-shop

Zahradní a komunální technika pro profesionály i farmáře, dovoz a prodej sněžných fréz, zametacích kartáčů, sekaček, pil, rotavátorů zajišťuje GLOBAL ENTERPRISES LTD spol. s r.o., Vizovice.