Zadavatelem microsite je firma Lenka Ficbauerová Farma JestřábíZpracování stavebního a truhlářského řeziva, palubek i palivového dřeva na Pile Jestřábí

O zpracování stavebního řeziva pro řemeslníky i truhláře se postarají na Pile Jestřábí v okrese Nový Jičín. Připraví pro Vás i palubky na míru, v případě potřeby i s podbitím, či palivové dřevo.Potřebujete dřevo na postavení pergoly? Či budete dělat novou střechu a potřebujete rámy? Sháníte kvalitní palivové dřevo? Nařezat palubky přesně na míru? Obraťte se na Pilu Jestřábí v okrese Nový Jičín.

Na naší pile se postaráme o zpracování stavebního a truhlářského dřeva na stavbu pergoly či na střechu dle Vašeho přání. Nařežeme pro Vás jakékoliv dřevo na míru, které je vhodné pro tesaře, truhláře a stavaře.

Dodáváme i palubky a v případě potřeby se postaráme i o podbití.

Stavíte-li plot a chcete si jej udělat dle svých představ, tak se neváhejte za námi zastavit. Vyhotovíme Vám plotové výplně přesně podle Vašeho návrhu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, rádi Vám odpovíme a poradíme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej ...

Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej ...

Chovem ušlechtilého výkrmného skotu plemene Wagyu a následným prodejem vakuově baleného, výborného masa v BIO kvalitě, se zabývají na Farmě Jestřábí ve Fulneku, v okrese Nový Jičín.


Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a ...

Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a ...

Chovem pštrosů a následným prodejem masa, vajec a peří se zabývá Farma Jestřábí ve Fulneku v okrese Nový Jičín. Maso je vysoce dietní obsahuje dostatek proteinu a bílkovin, bez cholesterolu.