Zadavatelem microsite je firma MONTplast CZ s.r.o.Zahradní domky ze sušeného smrkového dřeva Přelouč, domek dovezeme až k Vám domů!

Zahradní domky ze sušeného smrkového dřeva si snadno jako stavebnici postavíte na své určené místo.Představujeme Vám firmu MONTplast CZ s.r.o. Přelouč, která se zabývá výrobou a montáží zahradních domků ze sušeného smrkového dřeva stavebnicového typu.

Zahradní domky ze sušeného smrkového dřeva disponují kvalitním provedením včetně konstrukce, která odolá jak větru tak sněhové nadílce v jakékoliv lokalitě ČR.
Vámi vybraný domek dovezeme až k Vám domů a v případě potřeby provedeme montáž v místě určení.

Zahradní domky mají obvodové stěny z palubek a střecha je sedlová. Součástí dodávky je veškeré kování, spojovací materiál, montážní návod včetně základní střešní lepenkové krytiny.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Přivítejte jaro v novém zahradním domku dle Vašich představ.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zimní zahrady Pardubice, výroba a montáž zimních zahrad, úspora ...

Zimní zahrady Pardubice, výroba a montáž zimních zahrad, úspora ...

Zimní zahrady vyrábíme z hliníkových profilových systémů, zimní zahrady prosvětlí váš dům a zvětší obytnou plochu, přispívají k úspoře energie.