Zadavatelem microsite je firma ZAPA beton a.s.Betonárna, výroba a doprava betonu Praha, ukládání betonu, speciální betony, kamenivo

Betonárna, výroba a doprava betonu Praha, ukládání betonu, speciální betony pro rodinné domy a průmyslové stavby, kamenivo, základové desky, podlahy, lehčené konstrukce.Představujeme Vám firmu ZAPA beton a.s. Praha, která je největší výrobce betonových směsí v České a Slovenské republice. Nabízíme výrobu, dopravu a ukládání betonu.

V našem rozsáhlém sortimentu naleznete jak běžné betony, tak i ty speciální. Dále nabízíme nejžádanější druhy kameniva. Zajišťujeme dopravu a čerpání betonu moderní technikou pro všechny druhy staveb.

Rozmanitý sortiment betonu pokryje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Nabízíme beton pro venkovní plochy, zídky, terasy, podlahy, sloupy, podhledy, dělící stěny, tepelně izolační vrstvy, základové desky, cyklostezky, chodníčky, vylehčené konstrukce a mnoho dalšího.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vídeňská 495, Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY