Zadavatelem microsite je firma HAJDIK a.s.Povrchová úprava dílů prostřednictvím mokrého lakování

Komplexní péče o povrch dílů pro automotive i strojírenství, dokonalý vzhled díky technologii mokrého lakování zajišťuje společnost HAJDIK a.s.Podnikáte v automobilovém či strojírenském průmyslu? Potřebujete mít vždy dokonalé části pro vaše produkty? V povrchové úpravě dílů a výrobků vám vždy bude nápomocná naše společnost HAJDIK a.s.
Jsme experti v oblasti komplexní péče o povrchy výrobků z kovu, plastu či dřeva. Specializujeme se především na mokré lakování.
Jsme vybavení moderními stroji a technologiemi. Díky těmto zařízením přesně dávkujeme a mícháme barvy, a tak je zajištěn dokonalý výsledný vzhled. Lakujeme malé i velké díly za pomoci manuální ruční síly i automatické robotizace.
Poskytneme Vám lakýrnické služby na míru, dle Vašich požadavků a představ.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Profesionální lakovna - lakování kovu, plastu a dřeva, povrchová úprava ...

Profesionální lakovna - lakování kovu, plastu a dřeva, povrchová úprava ...

HAJDÍK a.s. je dnes největší zákaznickou lakovnou v ČR. Tato ryze česká společnost se zabývá povrchovou úpravou kovu, plastu a jiných materiálů, zejména pro oblast automotive.


Volná kapacita lakovací robotické linky - mokré lakování plastu, kovu i ...

Volná kapacita lakovací robotické linky - mokré lakování plastu, kovu i ...

Společnost Lakovna Hajdík s.r.o. se jako největší průmyslová lakovna specializuje na mokré lakování plastu, kovu i skla pomocí moderních lakovacích robotických linek.