Zadavatelem microsite je firma CarColor s.r.o.Kompletní opravy auto a moto plastů - svařování, lepení a povrchové lakování

Svařování, lepení, lakování a jiné opravy auto a moto plastů zajišťuje pro Olomouc, Uničov firma CarColor s.r.o., která je skutečným profesionálem ve svém oboru.Máte poničené plastové díly na Vašem vozidle?

Kompletní opravy auto a moto plastů zajišťuje firma CarColor s.r.o. s působností v okolí Olomouce, Uničova, Litovle, Mohelnici a Prostějově.

Ve vysoké kvalitě provádíme svařování, lepení, rovnání, částečné i rozsáhlejší opravy plastových nárazníků, spoilerů, přítlačných křídel, trubek, masek.

Měli jste dopravní nehodu na motorce? Pomoci Vám můžeme v naší karosárně i s pomačkanými plechy. Dále se postaráme o finální povrchové úpravy např. lakováním tak, že nepoznáte rozdíl.

Své služby poskytujeme pro motocykly, skútry, automobily všech typů a značek. Neváhejte nás oslovit na uvedených kontaktech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autoklempířské a karosářské práce - opravy karoserií pro automobily, ...

Autoklempířské a karosářské práce - opravy karoserií pro automobily, ...

Opravy karoserií pro automobily, motocykly a jiná vozidla provádí firma CarColor s.r.o. z Olomouce. Autoklempířské a karosářské práce zajišťujeme také pro zákazníky Uničova, Mohelnice a okolí.


Lakování aut a motocyklů - renovace karoserií a poškozených částí v ...

Lakování aut a motocyklů - renovace karoserií a poškozených částí v ...

Špičkové služby autolakovny, karosárny zajišťuje v okolí Uničova firma CarColor s.r.o. z Olomouce. Provádíme renovace, lakování celých karoserií nebo poškozených částí aut a motocyklů.