Zadavatelem microsite je firma KAFOCAR s.r.o.Prodej pneumatik, disků všech rozměrů a značek na osobní, užitkové vozy, motocykly i OTR, Agro pneu na zahradní techniku

Společnost KAFOCAR s.r.o. Zlín se specializuje na prodej pneumatik všech rozměrů i plechových a alu disků. Pořídíte u nás pneu na osobní, užitkové vozy, motocykly i OTR, Agro pneu.Pokud jste nechali nákup zimních pneumatik na poslední chvíli, jistě si vyberete vhodné pneu u specializovaného prodejce - firmy KAFOCAR s.r.o. Zlín. Pořídit u nás můžete jak běžné typy na osobní, užitkové vozy a motocykly všech rozměrů i speciální OTR, Agro pneu na zahradní techniku.

Na prodej máme i plechové, ocelové a Alu disky.
Pokud se Vám nelíbí vzhled Vašeho vozu na plechových discích, můžete si na zimu vybrat z krytů kol od firmy ALCAR. Vyrobeny jsou z pružného ABS, díky tomu jsou kryty kol mimořádně odolné. Na letní sezónu potom doporučujeme pořídit druhou sadu pneu na Alu disky.

Dodáme pneumatiky všech značek:
- např. Bridgestone, Continental, Pirelli, Nokian, Goodyear, Matador, Kleber, Sava, Lutec, Brock, RC Design, ATS, CMS a RIAL.

Prodej:
- pneumatiky na běžné osobní, užitkové vozy
- OTR pneu na těžké zemní, stavební stroje
- AGRO pneu na zahradní techniku
- plechové, ocelové, Alu disky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY