Zadavatelem microsite je firma DGS Druckguss Systeme s.r.o.Odlitky pro karoserie osobních vozů Liberec, lité součástky, komponenty, strukturální díly z ALU slitin

Odlitky pro karoserie osobních vozů Liberec, lité součástky, komponenty, strukturální díly z ALU slitin, tlakové licí formy, tlakové lití.Představujeme Vám firmu DGS Druckguss Systeme s.r.o. Liberec, která vyvíjí a testuje nové slitiny a procesy včetně tlakového lití. Lití pod tlakem se využívá zejména při sériové výrobě, kdy je ekonomicky vyrobeno velké množství stejnoměrných dílů s jemnou povrchovou úpravou. Metoda se používá při výrobě odlitků pro karoserie osobních vozů. Díky vysokému tlaku se vytvářejí i ty nejjemnější detaily.

Výroba, činnost:
- tlakové lití
- tlakově lité součástky
- komponenty z lehkých kovů
- hliníkové slitiny
- tlakové licí formy
- strukturální díly z ALU slitin
- odlitky pro karoserie osobních vozů.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Volgogradská 205, Liberec.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba produktů ze slitin hliníku a magnezia, Liberec

Výroba produktů ze slitin hliníku a magnezia, Liberec

DGS Druckguss Systeme s.r.o. je specialistou v oboru tlakového lití z hliníku a magnezia. Jsme součástí celosvětově působící společnosti se sídlem ve Švýcarsku.


Tlakové lití, výroba tlakově litých komponentů a součástek pro průmysl

Tlakové lití, výroba tlakově litých komponentů a součástek pro průmysl

Tlakové lití, vývoj a výrobu tlakově litých komponentů a součástek z lehkých kovů pro průmysl a výrobu přístrojů zajišťuje společnost DGS DRUCKGUSS SYSTEME s.r.o. z Liberce.


Komponenty z lehkých slitin pro automobilový průmysl, automotive

Komponenty z lehkých slitin pro automobilový průmysl, automotive

Kvalitní komponenty z lehkých slitin tlakového lití pro automobilový průmysl, karosérie, interiéry, motor a převodovku vyrábí DGS Druckguss Systeme s.r.o., Liberec.