Zadavatelem microsite je firma CarColor s.r.o.Autoklempířské a karosářské práce - opravy karoserií pro automobily, motocykly

Opravy karoserií pro automobily, motocykly a jiná vozidla provádí firma CarColor s.r.o. z Olomouce. Autoklempířské a karosářské práce zajišťujeme také pro zákazníky Uničova, Mohelnice a okolí.Máte zdeformované plechové díly na Vašem vozidle?

Pak využijte služeb firmy CarColor s.r.o., která pro Olomouc, Uničov, Mohelnici, Litovel a Prostějov zajišťuje autoklempířské a karosářské práce na vysoké úrovni.

V rámci činnosti zajistíme:

- svaření plastových komponentů (nárazníky, spoilery, křídla)
- vyrovnání promáčklin jakékoliv karoserie po autonehodě
- kompletní výměnu prorezlých částí, antikorozní úpravy

Postaráme se o automobily, motocykly všech značek. Neotálejte s návštěvou, poničený vůz Vám vrátíme do původního stavu tak, že nepoznáte rozdíl. V případě zájmu se postaráme o montáž příslušenství nebo přípravu vozu na STK.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kompletní opravy auto a moto plastů - svařování, lepení a povrchové ...

Kompletní opravy auto a moto plastů - svařování, lepení a povrchové ...

Svařování, lepení, lakování a jiné opravy auto a moto plastů zajišťuje pro Olomouc, Uničov firma CarColor s.r.o., která je skutečným profesionálem ve svém oboru.


Lakování aut a motocyklů - renovace karoserií a poškozených částí v ...

Lakování aut a motocyklů - renovace karoserií a poškozených částí v ...

Špičkové služby autolakovny, karosárny zajišťuje v okolí Uničova firma CarColor s.r.o. z Olomouce. Provádíme renovace, lakování celých karoserií nebo poškozených částí aut a motocyklů.