Zadavatelem microsite je firma NEOL - STAV, s.r.o.Železobetonové monolitické konstrukce - kompletní betonářské práce

Kompletní betonářské práce provádí firma NEOL - STAV, s.r.o. se sídlem v Brně. Specializujeme se na dodávku a montáž železobetonových monolitických konstrukcí pro širokou škálu objektů.Hledáte zkušenou firmu v oblasti stavebnictví?

Pak kontaktujte firmu NEOL - STAV, s.r.o. se sídlem v Brně, která provádí zednické, tesařské a betonářské práce včetně projekční a technické činnosti.

Poskytujeme široké škálu služeb. Kromě realizace zakázky, zpracujeme cenovou kalkulaci, navrhneme optimální řešení konstrukce dle požadavků zákazníka a vytvoříme finální dokumentaci.

Specializujeme se na železobetonové monolitické konstrukce pro rodinné domy, byty, garáže, nákupní centra, sportoviště, nemocnice a úřady. Realizujeme základy objektů (piloty, injektáže, pažení), betonové skelety, opěrné stěny i nosné zdi.

Pro práci využíváme moderní techniku a preferujeme ověřené postupy. K dispozici máme zkušený tým zaměstnanců, proto se na nás neváhejte s čímkoliv obrátit.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Realizace staveb opěrných stěn, skelet včetně zpracování technické ...

Realizace staveb opěrných stěn, skelet včetně zpracování technické ...

O realizaci staveb jako jsou opěrné stěny, skelety, nosné zdi a další včetně zpracování jejich technické dokumentace se vám postará známá stavební společnost NEOL – STAV s.r.o. z Brna.