Železobetonové monolitické konstrukce - kompletní betonářské práce

Kompletní betonářské práce provádí firma NEOL - STAV, s.r.o. se sídlem v Olomouci. Specializujeme se na dodávku a montáž železobetonových monolitických konstrukcí pro širokou škálu objektů.


Železobetonové monolitické konstrukce, Olomouc
Hledáte zkušenou firmu v oblasti stavebnictví?

Pak kontaktujte firmu NEOL - STAV, s.r.o. se sídlem v Olomouci, která provádí zednické, tesařské a betonářské práce včetně projekční a technické činnosti.

Poskytujeme široké škálu služeb. Kromě realizace zakázky, zpracujeme cenovou kalkulaci, navrhneme optimální řešení konstrukce dle požadavků zákazníka a vytvoříme finální dokumentaci.

Specializujeme se na železobetonové monolitické konstrukce pro rodinné domy, byty, garáže, nákupní centra, sportoviště, nemocnice a úřady. Realizujeme základy objektů (piloty, injektáže, pažení), betonové skelety, opěrné stěny i nosné zdi.

Pro práci využíváme moderní techniku a preferujeme ověřené postupy. K dispozici máme zkušený tým zaměstnanců, proto se na nás neváhejte s čímkoliv obrátit.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Realizace staveb opěrných stěn, skelet včetně zpracování technické dokumentace

Realizace staveb opěrných stěn, skelet včetně zpracování technické dokumentace
O realizaci staveb jako jsou opěrné stěny, skelety, nosné zdi a další včetně zpracování jejich technické dokumentace se vám postará známá stavební společnost NEOL – STAV s.r.o. z Olomouce.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NEOL - STAV, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
NEOL - STAV, s.r.o.
www.neol-stav.cz
Adresa

Adresa

Wolkerova 1210/27
Olomouc 779 00

info@neol-stav.cz
+420 733 518 261


Najdete nás také zde:

ARES
captcha