Zadavatelem microsite je firma Control Point s.r.o.Přepravní společnost, mezinárodní kamionová doprava

Dopravní společnost, mezinárodní a vnitrostátní doprava zásilek, zboží, menších balíčků nebo nebezpečného nákladu, speditérská činnost a logistika s Control Points s.r.o.Potřebujete přepravit zboží v rámci Evropy? Zajistit vnitrostátní zásilky či převoz nebezpečného nákladu? Jsme tu pro Vás s řešením všech výše zmíněných otázek. V Control Points s.r.o umíme zorganizovat jakoukoliv poptávku na dopravu.
Každý den se setkáváme se stovky poptávek na zajištění přepravy zboží od našich klientů. Téměř všechny z nich jsme schopní s našim moderním vozovým parkem a profesionálním personálem zajistit. Nabízíme Vám nejlepší ceny s nejkratšími termíny dodání. Poskytujeme bezpečnou přepravu Vašeho zboží zejména do Německa, zemí Beneluxu, Itálie, Španělska a Švýcarska, ale nemáme problém vyřídit zakázku i do dalších zemí.
Neváhejte kontaktovat naše dispečery buďto pomocí e-mailové adresy, nebo na našich linkách. Doufáme, že naše nabídka pro Vás bude tou nejlepší.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mezinárodní kamionová doprava, spedice, přeprava nebezpečného zboží

Mezinárodní kamionová doprava, spedice, přeprava nebezpečného zboží

Mezinárodní kamionová doprava, spedice, kusová a velkoobjemová přeprava, transport nebezpečného zboží ADR realizuje Control Point s.r.o., okres Olomouc.