Zadavatelem microsite je firma CarColor s.r.o.Lakování aut a motocyklů - renovace karoserií a poškozených částí v autolakovně

Špičkové služby autolakovny, karosárny zajišťuje v okolí Uničova firma CarColor s.r.o. z Olomouce. Provádíme renovace, lakování celých karoserií nebo poškozených částí aut a motocyklů.Máte oprýskanou barvu? Chcete oživit zevnějšek Vašeho vozidla?

Se vším Vám pomůže naše firma CarColor s.r.o. z Olomouce. Provozujeme autolakovnu, karosárnu s působností také v Uničově, Litovli, Mohelnici a Prostějově.

S dlouholetou zkušeností v oboru lakujeme jednotlivé části nebo celé kapotáže (karoserie) motocyklů a automobilů včetně veteránů. Pro lakýrnickou činnost využíváme stříkací box SAICO, který je vhodný téměř pro všechna osobní, užitková a nákladní vozidla všech kubatur a rozměrů.

Lakujeme nejrůznější náhradní díly, plechové disky, slitinová kola, nádrže a přilby pro motocykly (metodou AIRBRUSH), dále strojní součásti podle požadavků zákazníka.

Určitě nás kontaktujte, budete příjemně překvapeni špičkově odvedenou prací, cenou i termínem realizace.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kompletní opravy auto a moto plastů - svařování, lepení a povrchové ...

Kompletní opravy auto a moto plastů - svařování, lepení a povrchové ...

Svařování, lepení, lakování a jiné opravy auto a moto plastů zajišťuje pro Olomouc, Uničov firma CarColor s.r.o., která je skutečným profesionálem ve svém oboru.


Autoklempířské a karosářské práce - opravy karoserií pro automobily, ...

Autoklempířské a karosářské práce - opravy karoserií pro automobily, ...

Opravy karoserií pro automobily, motocykly a jiná vozidla provádí firma CarColor s.r.o. z Olomouce. Autoklempířské a karosářské práce zajišťujeme také pro zákazníky Uničova, Mohelnice a okolí.