Zadavatelem microsite je firma Ing. Jiří Tilhon, Ph.D.BOZP, bezpečnost práce, požární ochrana Praha, bezpečnost a ochrana zdraví při práci

BOZP, bezpečnost práce, požární ochrana Praha, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, prevence rizik, semináře, školení.


Ing. Jiří Tilhon, Ph.D. Praha se zabývá komplexními službami v oblasti BOZP a PO.
V rámci spolupráce s odborným pracovištěm Ministerstva životního prostředí posuzuji dokumentace prevence závažných havárií.

Nabízíme služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Rovněž služby v oblasti požární ochrany. Dále provádíme vzdělávání, analýzy a prognózy v oblasti BOZP, posouzení dokumentace prevence závažných havárií. Větším i menším firmám nabízíme semináře a školení BOZP a PO.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci je pro naší firmu Ing. Jiří Tilhon, Ph.D. Praha na prvním místě.

Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Suchý vršek 2119/6, Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, vzdělávání, školení a semináře v ...

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, vzdělávání, školení a semináře v ...

Odborníka na oblast BOZP a s ní spojené certifikace naleznete u firmy Ing. Jiří Tilhon sídlící v Praze Stodůlkách. Pro Vaše zaměstnance zajistíme školení o bezpečnosti práce i požární ochrany.