Nápojové automaty, snídaňové bufety pro hotely a penziony - pronájem, bezkontaktní výdej

Pestré snídaňové bufety pro hotely a penziony zajišťuje firma FOODEX s.r.o. z Brna. Za férové ceny můžete zakoupit či pronajmout moderní nápojové, svačinové automaty s bezkontaktním výdejem.


Efektivní řešení stravování pro veřejné prostory
Chcete mít kvalitní potraviny a nápoje vždy po ruce?

O pestré svačinové bufety a bohatý pitný režim se Vám postará firma FOODEX s.r.o. z Brna, která dodává moderní prodejní automaty pro veřejné prostory.

Dodáváme nápojové a svačinové zařízení pro firmy, průmyslové prostory, zasedací místnosti, úřady, nemocnice či sportovní areály. V automatech naleznete čaj, kávu, koncentrované džusy, čokoládové tyčinky, bagety, slané i sladké pochutiny, zkrátka vše, na co si vzpomenete. Za výrobky lze platit hotově, kartou nebo čipem pro zaměstnance, kterým poskytneme na sortiment výrazné slevy.

Přinášíme efektivní řešení stravování pro hotely, restaurace, kavárny a kanceláře. Za férové ceny zajistíme lobby bary, samoobslužné automaty s bezkontaktním výdejem, špičkové kávovary, kávu kongresovou i do pokoje. Přístroje si můžete krátkodobě, dlouhodobě pronajmout nebo zakoupit.

Chcete-li spolehlivého partnera pro své podnikání, pak nás kontaktujte. Poradíme s financováním a postaráme o řádné proškolení obsluhy i zásobování.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Profesionální pákové a konferenční kávovary pro hotely a restaurace - pronájem, servis

Profesionální pákové a konferenční kávovary pro hotely a restaurace - pronájem, servis
Jsme společnost FOODEX s.r.o. z Brna a dodáváme moderní přístroje pro gastronomii včetně servisu. Prodáváme a pronajímáme profesionální pákové a konferenční kávovary pro hotely a restaurace.

Prodejní automaty na kávu a potraviny pro veřejné prostory - servis do 24 hodin

Prodejní automaty na kávu a potraviny pro veřejné prostory - servis do 24 hodin
Prodejní automaty s vynikající kávou a potravinami, prodává v České republice naše společnost FOODEX s.r.o. z Brna. Dodáváme moderní přístroje pro veřejné prostory a poskytujeme servis do 24 hodin.

Prodej a pronájem automatických kávovarů pro kanceláře - kvalitní zrnková káva

Prodej a pronájem automatických kávovarů pro kanceláře - kvalitní zrnková káva
Chcete-li mít vynikající zrnkovou kávu přímo na pracovišti, pak se obraťte na naši společnost FOODEX s.r.o. z Brna. Prodáváme a pronajímáme moderní automatické kávovary pro malé i velké kanceláře.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FOODEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FOODEX s.r.o.
foodex.cz
Adresa

Adresa

Tovární 917/1e
Brno-Chrlice 643 00

info@foodex.cz
+420 724 994 103


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha