Zadavatelem microsite je firma FOODEX s.r.o.Nápojové automaty, snídaňové bufety pro hotely a penziony - pronájem, bezkontaktní výdej

Pestré snídaňové bufety pro hotely a penziony zajišťuje firma FOODEX s.r.o. z Brna. Za férové ceny můžete zakoupit či pronajmout moderní nápojové, svačinové automaty s bezkontaktním výdejem.Chcete mít kvalitní potraviny a nápoje vždy po ruce?

O pestré svačinové bufety a bohatý pitný režim se Vám postará firma FOODEX s.r.o. z Brna, která dodává moderní prodejní automaty pro veřejné prostory.

Dodáváme nápojové a svačinové zařízení pro firmy, průmyslové prostory, zasedací místnosti, úřady, nemocnice či sportovní areály. V automatech naleznete čaj, kávu, koncentrované džusy, čokoládové tyčinky, bagety, slané i sladké pochutiny, zkrátka vše, na co si vzpomenete. Za výrobky lze platit hotově, kartou nebo čipem pro zaměstnance, kterým poskytneme na sortiment výrazné slevy.

Přinášíme efektivní řešení stravování pro hotely, restaurace, kavárny a kanceláře. Za férové ceny zajistíme lobby bary, samoobslužné automaty s bezkontaktním výdejem, špičkové kávovary, kávu kongresovou i do pokoje. Přístroje si můžete krátkodobě, dlouhodobě pronajmout nebo zakoupit.

Chcete-li spolehlivého partnera pro své podnikání, pak nás kontaktujte. Poradíme s financováním a postaráme o řádné proškolení obsluhy i zásobování.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY