Anonymní DNA testy na určení otcovství za příznivé ceny, vhodné i pro soudní účely

Určování otcovství pomocí anonymních DNA testů provádí společnost Genexone s.r.o. se sídlem v Olomouci. Tyto testy jsou prakticky na 100% spolehlivé a využívají se i pro soudní účely.


Určování otcovství Olomouc
Hledáte genetickou laboratoř, kde provádí určování otcovství? Společnost Genexone s.r.o. se zaměřuje na určování otcovství pomocí DNA testů, které jsou schopny na 99, 9999% spolehlivě určit biologického otce dítěte, případně vyloučit otcovství. Sídlíme v Olomouci a veškeré testování je anonymní a dodání výsledků je rychlé, do 5-7 dnů.

Objednání testů je snadné, odběrové sady Vám zašleme poštou zdarma i s objednávkovým formulářem a návodem, nemusíte tedy vůbec nikam chodit. Po odebrání vzorků z bukální sliznice je můžete zaslat na naší adresu poštou, nebo je přinést osobně v pracovní dobu. Testy jsou vedeny pod identifikačním číslem, výsledky Vám můžeme poslat buď telefonicky, emailem či poslat na adresu, kterou si určíte.

Testy na určování otcovství lze využít i pro soudní účely. Veškeré bližší informace o testech se dozvíte na naších webových stránkách, kde máme uvedený i platný ceník. V případě potřeby nám neváhejte zavolat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Testování genetického původu, DNA, původ maternální a paternální linie

Testování genetického původu, DNA, původ maternální a paternální linie
Testování genetického původu, testy DNA a zjišťování původu maternální a paternální linie zajišťuje firma Genexone s.r.o. z Olomouce. Poskytujeme služby a vyšetření v oblasti genetiky.

Testy určení pohlaví ptáků, diagnostika virových infekcí a chlamydií u ptactva

Testy určení pohlaví ptáků, diagnostika virových infekcí a chlamydií u ptactva
Společnost Genexone s.r.o. zajišťuje testy určování pohlaví ptáků, diagnostiku virových infekcí a chlamydií u ptáků letců a běžců.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Genexone s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Genexone s.r.o.
www.genexone.cz
Adresa

Adresa

Legionářská 1319/10
Olomouc 779 00

info@genexone.cz
+420 585 242 042


Najdete nás také zde:

ARES
captcha