Zadavatelem microsite je firma PROGRESSA s.r.o.Vibrační jednosměrná deska Ústí nad Orlicí, zhutňování štěrkových a písčitých zemin na stavbách

Vibrační jednosměrná deska Ústí nad Orlicí, zhutňování štěrkových a písčitých zemin na stavbách, pokládka a oprava chodníků, odpružené držadlo, pohodlné ovládání lehké vibrační desky.Představujeme Vám firmu PROGRESSA s.r.o. Ústí nad Orlicí, která se zabývá výrobou profesionální stavební mechanizace a stavebního nářadí.

Jste stavební firma a provádíte pokládku nebo opravy chodníků? Potřebujete ulehčit a zároveň urychlit stavební práce? Pak lehká jednosměrná vibrační deska je správné řešení.

Vibrační deska je určena pro zhutňování štěrkových a písčitých zemin při stavebních pracích menšího rozsahu. Je vhodné použít ji jako doplněk větších hutnících strojů nebo při pracích menšího rozsahu, jako je např. pokládka a oprava chodníků.

Vibrační deska je poháněna čtyřdobým spalovacím motorem HONDA GX120, má odpružené držadlo a celý stroj se pohodlně ovládá.

Otestujte jednosměrnou vibrační desku již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Sobkovice 71, Ústí nad Orlicí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Půjčovna kvalitní profesionální stavební mechanizace za dostupnou cenu

Půjčovna kvalitní profesionální stavební mechanizace za dostupnou cenu

Nabízíme výhodné půjčení kvalitních profesionálních stavebních strojů a mechanizace


Stavební mechanizace a nářadí, vibrační lišty, desky, pilové kotouče, ...

Stavební mechanizace a nářadí, vibrační lišty, desky, pilové kotouče, ...

Stavební mechanizaci, nářadí, vibrační lišty, desky, pilové kotouče, míchadla, podlahové rošty, hladičky betonu vyrábí společnost PROGRESSA s.r.o. se sídlem v okrese Ústí nad Orlicí.


Výroba stavební mechanizace Ústí nad Orlicí -  kvalitní profesionální ...

Výroba stavební mechanizace Ústí nad Orlicí - kvalitní profesionální ...

Zabýváme se výrobou profesionální stavební mechanizace se záměrem proniknout na zahraniční trh zejména do Evropy, Ruska, USA a Austrálie - PROGRESSA s.r.o. Ústí nad Orlicí