Microsite byla vložena dne:31.10.2020
ID microsite: 165382, počet zhlédnutí:  54
Zadavatelem microsite je firma

Euro Security Labels and Packaging s.r.o.

Dodavatel ochranných bezpečnostních prvků pro vaše výrobky, dokumenty a cenné papíry

Ochranné bezpečnostní produkty používané proti padělání. Plomby, pečeti, štítky, holografické známky dle požadavků na míru – Euro Security Labels and Packaking s.r.o.

Výroba stíracích polí a technických štítkůOchranné bezpečnostní produkty ochrany proti paděláníVýroba protivirových nanoMasek

Hledáte spolehlivého dodavatele prvků ochrany proti padělání? V Euro Security Labels and Packaking s.r.o vyrábíme ochranné prvky pro bezpečnost, identifikaci a omezení padělání dokumentů, výrobků nebo cenných papírů.
V nabídce naleznete několik druhů produktů. Poskytneme samolepící pečetící pásky, profesionální plomby, ochrany tiskovin, holografické pečeti, certifikáty pravosti a bezpečnostní etikety. Mimo jiné dodáváme i stírací pole a technické štítky. V poslední době jsme rozšířili nabídku o opakovatelně nosící antivirovou nanoMasku. Na poptávku vypracujeme cenovou nabídku, návrh designu a poté vše společně zkonzultujeme a dostaneme se k finální verzi, tak abyste byli spokojení.
Naše kancelář se nachází v Kralupech nad Vltavou, v případě zájmu o naše produkty kontaktujte obchodní oddělení pomocí e-mailové komunikace.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY