Dodavatel ochranných bezpečnostních prvků pro vaše výrobky, dokumenty a cenné papíryOchranné bezpečnostní produkty používané proti padělání. Plomby, pečeti, štítky, holografické známky dle požadavků na míru – Euro Security Labels and Packaking s.r.o.

Hledáte spolehlivého dodavatele prvků ochrany proti padělání? V Euro Security Labels and Packaking s.r.o vyrábíme ochranné prvky pro bezpečnost, identifikaci a omezení padělání dokumentů, výrobků nebo cenných papírů.
V nabídce naleznete několik druhů produktů. Poskytneme samolepící pečetící pásky, profesionální plomby, ochrany tiskovin, holografické pečeti, certifikáty pravosti a bezpečnostní etikety. Mimo jiné dodáváme i stírací pole a technické štítky. V poslední době jsme rozšířili nabídku o opakovatelně nosící antivirovou nanoMasku. Na poptávku vypracujeme cenovou nabídku, návrh designu a poté vše společně zkonzultujeme a dostaneme se k finální verzi, tak abyste byli spokojení.
Naše kancelář se nachází v Kralupech nad Vltavou, v případě zájmu o naše produkty kontaktujte obchodní oddělení pomocí e-mailové komunikace.Zadavatelem microsite je firma 

Euro Security Labels and Packaging s.r.o.Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů.

Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů

Obec Božetice, okres Písek, Kaple Nejsvětější Trojice, Zůrkova–Komárkova kaple, výlety.

Obec Božetice, okres Písek, Kaple Nejsvětější Trojice, Zůrkova–Komárkova kaple, výlety
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Plnicí stanice CNG v České republice

UNIDATAZ s.r.o.

Plnicí stanice CNG v České republice

Pokud se zajímáte o plnicí stanice CNG v České republice, neváhejte a oslovte nás. V České republice je ke konci roku 2015 v provozu 108 plnicích stanice CNG (stlačený zemní plyn). Mimo akceptace běžných bankovních karet je možné na každé s těchto plnicích stanic CNG využít k platbě i karty CNG, které jsou vydávány plynárenskými společnostmi. Karta CNG představuje unikátní produktovou kartu a je téměř nedílnou součástí každého vozidla v České republice s pohonem na CNG. Společnost UNIDATAZ je dodavatelem řídicí technologie pro plnicí stanice CNG včetně bezobslužných platebních terminálů UNICARD s akceptací CNG karet, bankovních a lokálních karet, případně i fleetových karet. Současně je UNIDATAZ i provozovatelem centrálního systému pro CNG karty (CNG Card Centra) a dlouhodobým partnerem plynárenských společností. V současné době jsou centrální systémy UNIDATAZ (Unicentrum) využívány pro řízení sítí čerpacích stanic PHM a plnicích stanic CNG v České republice a rovněž pro řízení plnicí stanici LNG (zkapalněný zemní plyn) v Polsku. Více informací nás kontaktujte.


Parkovací systémy a závory pro všechny typy aplikací

NESSY, spol. s r.o. Odbavovací systémy, turnikety

Parkovací systémy a závory pro všechny typy aplikací

Dodáváme parkovací systémy pro všechny typy aplikací, automatické závory včetně příslušenství - NESSY, spol. s r.o. Hradec Králové


Parkovací systémy - závory pro zabránění vjezdu, příjezdový a odjezdový terminál

ELVIS

Parkovací systémy - závory pro zabránění vjezdu, příjezdový a odjezdový terminál

Komponenty k parkovacím systémům, jako jsou závory pro zabránění vjezdu vozidel či příjezdový a odjezdový terminál vyrábí a dodává společnost ELVIS ze Žďáru nad Sázavou.


Systém pro měření, monitoring stavu a úniku pohonných hmot v čerpacích stanicích

UNIDATAZ s.r.o.

Systém pro měření, monitoring stavu a úniku pohonných hmot v čerpacích stanicích

Dodavatelem spolehlivých systémů pro měření a monitoring stavu a úniku pohonných hmot ve skladovacích a výdejních technologií čerpacích stanic PHM je firma UNIDATAZ.


Snímače, tiskárny čárového kódu, dodávka platebních terminálů a parkovacích systémů

Identcode s.r.o.

Snímače, tiskárny čárového kódu, dodávka platebních terminálů a parkovacích systémů

Identcode s.r.o., společnost sídlící v Brně, jež se zabývá vývojem a výrobou softwarů pro parkovací systémy, dále dodáváme terminály a snímače čárových kódů či platebních automatů na výběr poplatků.