Microsite byla vložena dne:31.10.2020
ID microsite: 165380, počet zhlédnutí:  56
Zadavatelem microsite je firma

ŠKOLA WELDING s.r.o.

Svářečská škola s vlastním školicím střediskem v Dobřanech

Svářečské oprávnění a kurzy, poradenství, certifikace, svářečská škola, poskytovatel školení, auditorské činnosti a přezkoušení to je společnost ŠKOLA WELDING s. r. o.

ŠKOLA WELDING s.r.o. - svářečská škola s tradicí

Potřebujete pro své zaměstnance ve výrobě uspořádat svářečský kurz? Jste po škole a nevíte, kterým směrem se v oboru strojírenství vydat? Neváhejte se na nás obracet, rádi Vám poskytneme profesionální přípravu a vyškolení. Jsme nejlepší svářečská škola s tradicí již od roku 1925 – ŠKOLA WELDING s. r. o., která se pyšní nejvyšším počtem absolventů v celé České republice.
Naše společnost ŠKOLA WELDING s. r. o. se zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti certifikace svářečů, páječů a operátorů v souladu s patřičnými normami ČSN. Jako akreditovaná svářečská škola Vám rádi zajistíme odbornou přípravu, periodická školení či kompletní přezkoušení v našich plně vybavených učebnách. Jako inspekční orgán Vám mimo zkoušek, certifikací a osvědčení také rádi kvalifikujeme postupy svařování WPQR a pájení BPQR.
Navštivte náš web, kde naleznete ucelenou nabídku našich služeb, anebo se za námi rovnou zastavte na adrese Průmyslová 1330, Dobřany.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY