Zadavatelem microsite je firma JUDr. Miroslav Hofmann, advokátní kancelářPoskytovatel odborných právních služeb na vysoké úrovni

Hledáte prověřeného a kvalitního právníka v Hradci Králové? Zastavte se u mě, jsem kvalifikovaným poskytovatelem odborných právních služeb v oblasti občanského a trestního práva.Máte před svatbou a řešíte majetkové vypořádání za pomoci předmanželské smlouvy? Anebo jste v rozvodovém řízení a potřebujete poradit v oblasti péče a výživného u nezletilých dětí? V obou případech jsem Vám plně k dispozici – Advokátní kancelář JUDr. Miroslav Hofmann.
Jako kvalifikovaný advokát a člen Advokátní komory Vám rád pomohu vyřešit Vaše problémy v oblasti občanského a trestního práva, majetkového vypořádání, dědických řízení a dalších. Mé služby jsou profesionální, na vysoké úrovni a zaručuji naprostou diskrétnost v každém jednotlivém případě.
Nabízím kompletní právnické služby od poradenství až po úplné zastupování na základě plné moci. Neváhejte se na mě kdykoliv obracet, naleznete mě na adrese Gočárova třída 1000/29, Hradec Králové.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY