Zadavatelem microsite je firma GERLICH ODRY s.r.o.Originální, ručně vyráběný nábytek z masivu – pořiďte si jídelní stůl, židle či lavice ze smrku nebo dubu

Výrobu a prodej kvalitního a originálního nábytku z masivu zajistí firma GERLICH ODRY s.r.o. – chráněná dílna. Jídelní stoly, lavice, židle i konferenční, televizní či noční stolky ze smrku nebo dubu.Zařizujete si novou kuchyň s jídelnou? Sháníte vybavení do restaurace? Potřebujete kvalitní nábytek do jídelny? Přejete si jídelní stoly i židle z masivu? Obraťte se na společnost GERLICH ODRY s.r.o., která na svém eshopu prodává nábytek z masivu, který je vyráběn z dubového a ze smrkového masivu v chráněné dílně.

Náš nábytek je vyráběn ručně z kvalitního českého masivu, buď ze smrku či z dubu, podle Vámi požadovaných rozměrů.

Zakoupit u nás můžete jídelní stoly, židle či poslední dobou velmi oblíbené lavice. Vhodné nejen do jídelny v bytě či na chalupě, ale možnost vybavit i restauraci, vinný sklípek nebo horskou chatu.

Vyrábíme ale i konferenční, televizní nebo toaletní stolky. Máte-li obývací pokoj spojen s jídelnou, můžete si pořídit ve stejném designu jídelní stůl i konferenční stolek.

Povrchovou úpravu provedeme na přání. Zvolit si můžete mezi bezbarvým lakem, osmoolejem či moření na Vámi požadovaný barevný odstín a následně nalakováno opět bezbarvým lakem.

Naše výrobky Vám vydrží dlouhá léta.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ruční výroba dřevěných loutkových divadel i samostatných loutek pro ...

Ruční výroba dřevěných loutkových divadel i samostatných loutek pro ...

Originální sestavy loutkových divadel a krásné loutky vyrábí ručně v chráněné dílně společnost GERLICH ODRY s.r.o. pro radost dětí a pro rozvíjení jejich fantazie a komunikačních schopností.


Dětská hřiště v přírodním stylu, kde najdete šplhací sestavy, houpačky ...

Dětská hřiště v přírodním stylu, kde najdete šplhací sestavy, houpačky ...

Výrobou dětských hřišť z přírodních materiálů, i z akátu, se zabývá společnost GERLICH ODRY s.r.o. - Chráněná dílna. Vyrobí Vám celé sestavy, či jednotlivé herní prvky k rozšíření hřiště.