Zadavatelem microsite je firma Ing. Milan Indra - Odhadce nemovitostíOdborník pro vypracování znaleckých posudků nemovitostí a ocenění majetku

Odhad cen nemovitostí a zpracování posudků pro potřeby dědického řízení či převodu a prodeje nemovitostí realizuje Ing. Milan Indra odhadce nemovitostí.Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete pomoc s odhadem ceny vlastní nemovitosti, ať už kvůli jejímu prodeji či pro účely dědického řízení? Potřebujete znalecký posudek pro účely vkladu do katastru nemovitostí? Neváhejte se na mě obracet, rád splním Vaše zadání v kvalitě a čase, které jsou bezkonkurenční. Ing. Ivan Indra – odhady nemovitostí.
Nabízím služby odhadování hodnoty nemovitostí, jejich ocenění a také zpracování posudků pro účely úředních řízení. Mám dlouholeté zkušenosti v oboru a nabízím profesionální a rychlé služby za příznivou cenu. Nezáleží, zda se jedná o rodinný dům, byt, chalupu, zahradu či stavební parcelu, vždy se můžete spolehnout na individuální a ochotný přístup.
Navštivte můj web nebo se zastavte v kanceláři na adrese Bořivojova 1, Olomouc.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Odhady, ocenění a znalecké posudky nemovitostí, Olomouc

Odhady, ocenění a znalecké posudky nemovitostí, Olomouc

Posuzování a hodnocení nemovitého majetku, ocenění a znalecké posudky nemovitostí, domů, bytů, průmyslových hal, zahrad realizuje odhadce Ing. Milan Indra, Olomouc.