Microsite byla vložena dne:27.10.2020
ID microsite: 165354, počet zhlédnutí:  62
Zadavatelem microsite je firma

Coffee4YOU s.r.o.

Pravidelná dovážka kávy přímo od italského výrobce

Italská káva značky Pavan Caffe pro kavárny, hotely a restaurace. Kávovary, mlýnky, doplňkové zboží pro servírování kávy. Servis vašich kávovarů a vybavení, přímo od firmy Coffe4you s.r.o.

Káva od italského výrobce Pavan CaffeCoffe4you s.r.o. - prodej kávy a čajeDodávka hořké a mléčné čokolády, doplňkový sortiment do kaváren

Milujete skvělou kávu? Vlastníte restauraci nebo kavárnu a hledáte dodavatele té nejlepší italské kávy? Nebudete litovat, když si zvolíte naši firmu Coffe4you s.r.o.
Zajistíme Vám kompletní služby, od dodání zařízení pro přípravu kávy, výbornou kávu dováženou přímo z Itálie, prodej doplňkového zboží, po servis a opravy. V nabídce máme kávy několika druhů a chutí, vytříbené horké čokolády a neobyčejné čaje. Nabízíme také doplňkový sortiment, a to cukry, mléčka, malé pochutiny ke kávě a nádobí pro servírování.
V případě zájmu nám zanechte zprávu na internetových stránkách, nebo kontaktujte jednoho z našich obchodních manažerů. Schůzka může proběhnout přímo u Vás nebo na naší provozovně v Kuřimi, kde jsme denně od 8:00 do 10:00.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Káva a čaj
Maloobchod, Velkoobchod