Nové komplexní rehabilitační centrum – areál Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Rehabilitační oddělení ve zbrusu novém areálu, ambulantní a lůžková část v jednom, nabídka wellness služeb, využití nové kavárny – vše v Komplexním rehabilitační centrum v Benešově.


Rehabilitace a léčba pohybového aparátu - Benešov
Jste doporučeni k rehabilitaci, trpíte některou z chorob, kterou může vhodná rehabilitační metoda zredukovat či odstranit? Náš tým z Komplexního rehabilitačního centra při Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov poskytuje své odborné znalosti a služby pacientům všech věkových kategorií.
Oddělení se skládá z ambulantní a lůžkové části s 40 lůžky. Pacienty léčíme v ambulanci rehabilitační, fyzioterapeutické a lymfologie. V nabídce máme klasické rehabilitační techniky jako vodoléčba, laserové ošetření, cvičení na speciálních přístrojích a zařízení, ale i těhotenské cvičení, masáže, pedikúru nebo alternativní metody, např. akupunkturu nebo lymfodrenáž. Můžete si také vybrat z několika ubytovacích léčebných programů. Pacienti mohou využít našeho bazénu, vířivky, sauny nebo Kneippova chodníku. Nové centrum se pyšní moderní tělocvičnou a v přízemí oceníte příjemnou kavárnu.
Pokud se k nám chystáte, najdete nás na adrese Máchova 400, Benešov.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Pohotovostní služby pro děti a dospělé v nemocnici Benešov

Pohotovostní služby pro děti a dospělé v nemocnici Benešov
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje provozuje lékařskou pohotovostní službu pro děti a dospělé, vyšetření, ošetření úrazů a příjem akutních onemocnění.

Nemocnice v Benešově s kvalitní zdravotní péčí a léčbou na profesionální úrovni

Nemocnice v Benešově s kvalitní zdravotní péčí a léčbou na profesionální úrovni
Špičkovou péči celosvětové úrovně Vám poskytne Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje. Jsme moderní zařízení s profesionálním a přátelským přístupem.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje
WEBOVÁ STRÁNKA
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje
www.hospital-bn.cz
Adresa

Adresa

Máchova 400
Benešov 256 01

sekretariat@hospital-bn.cz
+420 317 756 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha