Zadavatelem microsite je firma Bc. Marie MiklasováOdborník v oblasti zpracování daní a účetnictví z Bojkovic u Uherského Brodu

Poskytování služeb v oblasti zpracování účetnictví pro fyzické i právnické osoby, daňové poradenství, pomoc s podáním daňových přiznání nabízí Bc. Marie Miklasová.Hledáte někoho, kdo Vám spolehlivě zpracuje účetnictví? Potřebujete poradit v oblasti daní či pomoct s podáním daňového přiznání? Neváhejte se na nás obracet, jsme specialisté s více než 30 lety praxe.
Naše kancelář nabízí daňové poradenství a zpracování účetnictví pro velké i malé podniky a živnostníky. Máme bohaté zkušenosti v oboru a rádi Vám nabídneme komplexní rozsah služeb přesně dle Vašich potřeb. Mezi naše další služby patří také soudní znalectví v oboru účetnictví, či např. evidence a zpracování zahraničních daní.
Bc. Marie Miklasová – neváhejte se obracet na odborníka a člena Komory daňových poradců – rádi Vám pomůžeme se zpracováním Vašich účetních a daňových záležitostí. Navštivte nás na adrese Mánesova 1007, Bojkovice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY