Zadavatelem microsite je firma Ing. Jiří Valušek FEKAL.EULikvidace, čištění tukových lapolů a vývoz výpalků z destilace lihovin, z pálenic

Společnost Fekal.eu - Ing. Jiří Valušek Nový Jičín zajistí vlastními vozy likvidaci, čištění tukových lapolů a vývoz výpalků z destilace lihovin z pálenic. Působnost v okruhu 50 km.Pro potravinářské provozovny a kuchyňská zařízení zajišťuje likvidaci, čištění tukových lapolů společnost Fekal.eu - Ing. Jiří Valušek Nový Jičín. Také zajišťujeme vývoz výpalků z destilace lihovin, z pálenic.

Tukové lapoly:
- odsávání olejů a tuků z tukových lapolů, jejich odvoz a ekologická likvidace
- čištění tukových jímek.

Výpalky z destilace lihovin:
- vyvážíme odpad z palenic, z moštáren - jde o zbytky z destilačního kotle po pálení.

Působíme v okruhu zhruba 50km od Nového Jičína - Bílovec, Frenštát p. R., Frýdek Místek, Fulnek, Hranice n. M., Klimkovice, Kopřivnice, Odry, Příbor, Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vítkov, Zubří aj.

Ve vzdálenějších lokalitách služby po vzájemné domluvě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vývoz a čerpání tekutých odpadů, odpadních vod a fekálií z jímek, žump ...

Vývoz a čerpání tekutých odpadů, odpadních vod a fekálií z jímek, žump ...

Firma Ing. Jiří Valušek – FEKAL.EU z Nového Jičína zajišťuje vývoz a čerpání tekutých odpadů, odpadních vod a fekálií z ČOV, septiků, žump a jímek.


Vývoz odpadních vod a fekálií ze septiků

Vývoz odpadních vod a fekálií ze septiků

Autodoprava a čerpání tekutých odpadů, fekálií a odvoz odpadních vod v okolí Nového Jičína do vzdálenosti cca 50 km - vývoz fekálií z jímek, septiků, žump, ČOV - likvidace lapolů a tuků - čerpání studní, nádrží a bazénů ...