Microsite byla vložena dne:25.10.2020
ID microsite: 165327, počet zhlédnutí:  68
Zadavatelem microsite je firma

AVE Hotels

Hotelový řetězec, stylové hotely v centru Prahy

Hotelové ubytování všech cenových relací, nabídka pobytu v luxusních pokojích i ekonomicky dostupných variantách, snídaně a pokojový servis po celou dobu pobytu, krásy Prahy na dlani – Ave Hotels.

Ubytování v luxusních i ekonomických pokojíchHotelové služby, pokojové služby a nepřetržitá recepceProstory k pronájmu na konference a meetingy

Cestujete do Prahy? Hledáte hotel vhodný pro dovolenou nebo služební cestu? Řetězec hotelů Ave nabízí ubytování ve dvanácti stylových hotelových komplexech v srdci hlavního města.
Máme pro Vás v nabídce hotely všech cenových relací. Vyberete si z dražších variant v historickém centrum Prahy, ale i levnější volbu v blízkém okolí. Výběr zahrnuje jak luxus, tak i běžně dostupné nabídky. Všechny komplexy poskytují svým zákazníkům kompletní služby - nepřetržitou recepci, parkování u hotelu, pokojový servis, výborné snídaně, přepravy a transfery v rámci Prahy, také bohatý kulturní program. Prostory pronajímáme k potřebám konferencí a meetingů. Zajímavostí může být dlouhodobý pronájem našich pokojů.
Využijte rezervačního systému přímo na webových stránkách řetězce, který Vám nabídne volné kapacity ve všech cenových možnostech.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hotely
Služby