Microsite byla vložena dne:25.10.2020
ID microsite: 165326, počet zhlédnutí:  58
Zadavatelem microsite je firma

ELAP výrobní družstvo

Ryze česká společnost se specializací na vývoj a výrobu řídicích systémů z Bruntálska

Vývoj a výroba řídicích systémů pro automatické linky, technologické celky a jiné stroje zajišťuje společnost ELAP výrobní družstvo.

ELAP výrobní družstvo - výroba automatických linekStroje pro testování a kontroluVýrobní zařízení, automatizace a robotizace

Hledáte spolehlivého dodavatele komplexního řešení pro automatizaci stávající výrobní linky? Chcete se poradit s odborníky v oblasti výroby jednoúčelových strojů, testovacích zařízení a montážních linek? Obracejte se na naši společnost ELAP výrobní družstvo – specialistu s tradicí od roku 1990.
Naše společnost se zabývá automatizací, výrobou a dodávkou strojů či kompletních linek pro lití aluminiových a jiných slitin. Dále pak realizujeme komplexní robotizaci pracovišť a navrhujeme řešení zvyšující efektivitu výroby. Naše zařízení najdou dále uplatnění v oblasti plastikářského průmyslu, zpracování gumových, keramických a jiných materiálů. Potřebujete poradit s kompletním programem automatizace či robotizace, a to včetně vypracování rizik či školení a servisní činnosti? Neváhejte nás navštívit na naší adrese Světlá 321, Světlá Hora, anebo na našem webu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výroba jednoúčelových strojů, testovacích zařízení i automatizačních a montážních linek

Výroba jednoúčelových strojů, testovacích zařízení i automatizačních a ...

Návrhy a realizaci automatizačních linek včetně zařízení a strojů pro tváření odlitků z Al slitin, plastů a gumy Vám poskytne společnost ze Světlé Hory ELAP výrobní družstvo okresu Bruntál.

ELAP výrobní družstvo