Agro služby, zemědělská činnost, setí, sklizeň polí Havlíčkův Brod, postřik proti škůdcům, lisováníAgro služby, zemědělská činnost, setí, sklizeň polí Havlíčkův Brod, postřik proti škůdcům, lisování, rozhrnování, dusání, zakrytí sklizené hmoty, doprava.

Představujeme Vám firmu AGRO služby Šafařík z okresu Havlíčkův Brod, která poskytuje kvalitní zemědělství a AGRO služby včetně dopravy, rozhrnování, dusání až po zakrytí sklizené hmoty. Díky modernímu strojovému parku, pracujeme velmi rychle a efektivně.

Firma AGRO služby Šafařík je vybavena secími stroji KVERELAND OPTIMA MAXI, KVERELAND OPTIMA HD a KVERELAND OPTIMA TF. Zabýváme se setím kukuřičných a slunečnicových polí, sklizní kukuřičných polí, dopravou a dalšími souvisejícími pracemi. Kromě setí a sklizně nabízíme také doplňkové služby jako např. aplikaci kejdy, lisování atd.

Pokud Vás naše zemědělské služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kamenná Lhota 68, okres Havlíčkův Brod.Zadavatelem microsite je firma 

AGRO služby Šafařík František ŠafaříkČeská pracovní a vycházková obuv Zlín, šití flexiblové obuvi, farmářky, bezpečnostní obuv, atest.

Česká pracovní a vycházková obuv Zlín, šití flexiblové obuvi, farmářky, bezpečnostní obuv, atest

Základní a mateřská škola v malebném prostředí Českého lesa s moderním vybavením i jídelnou.

Základní a mateřská škola v malebném prostředí Českého lesa s moderním vybavením i jídelnou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Zemědělské práce, traktorové práce-osev, výmlat obilovin, sklizeň na siláž

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské práce, traktorové práce-osev, výmlat obilovin, sklizeň na siláž

Středisko agromechanizace v Zemědělském družstvu vlastníků Fryšták-Zlín odvádí sezónní zemědělské a traktorové práce - osev, výmlat obilovin, sklizeň na siláž, svoz balíků.


Využijte naše profesionální služby doprava, mechanizace, opravy

SILYBA a.s.

Využijte naše profesionální služby doprava, mechanizace, opravy

Nabízíme jeřábové práce, dovoz a dopravu, zemědělské mechanizované služby, svářečské práce, opravy - Silyba Ústí nad Orlicí


Středisko agromechanizace ZDV Fryšták-postřiky, sklizeň, osevy

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Středisko agromechanizace ZDV Fryšták-postřiky, sklizeň, osevy

Středisko agromechanizace zemědělského družstva Fryšták u Zlína nabízí tyto zemědělské práce-postřiky, sklizeň, osevy, výmlat obilovin, lisování slámy.


Zemědělská mechanizace a služby SILYBA | Ústí nad Orlicí

SILYBA a.s.

Zemědělská mechanizace a služby SILYBA | Ústí nad Orlicí

Nabízíme rozsáhlou zemědělskou mechanizaci včetně služeb. Společnost SILYBA dostupná i z Ústí nad Orlicí vlastní kvalitní zemědělskou mechanizaci pro dopravu, sklizeň obilovin, přípravu půdy k setí, sklizeň pícnin, nakládání materiálů, zemní a jeřábové práce. V sekci služeb naleznete výčet služeb a prací, který poskytujeme našim zákazníkům nejen z Ústí nad Orlicí. Jsou to například: práce jeřábem T 148 AD 20 služby v dopravě: dovoz a doprava nejen stavebních a ostatních materiálů - Š 706 MTSP-27 + valník, AVIE valník, T 815 + kontejnery zemědělské mechanizované služby: sklizeň obilovin Class Lexion 530, sklizňové práce pícnin – sečení, odvoz, sklizeň řezačka Class Jaguár 850, mulčování, orba, nakládání a skládání materiálů JCB 541, LIBHERR L 538 P opravárenské služby: svářečské práce apod. Zemědělská mechanizace a služby od firmy SILYBA neváhejte využít.


Dodávky a montáže telekomunikačního zařízení, telekomunikační systémy

ELMONT GROUP, a.s.

Dodávky a montáže telekomunikačního zařízení, telekomunikační systémy

Dodávky a montáže všech telekomunikačních zařízení, telekomunikační systémy s kompletními službami od firmy ELMONT GROUP, a.s. v Brně.