Microsite byla vložena dne:22.10.2020
ID microsite: 165317, počet zhlédnutí:  68
Zadavatelem microsite je firma

Ekofarma u Kotyků

Ekofarma s domácí kuchyní a vlastními produkty v Jilemnici

Ekologicky pěstovaný skot a ovce, zážitek z agroturistiky, skvělé jídlo z domácích a čerstvých surovin, autentická hospůdka s ubytováním, prodej masa a produktů v Ekofarma U Kotyků.

Farma v Krkonoších, chov zvířat, ubytování, hospůdkaChov ovcí, agroturistika, pěstování plodin - prodejProdej bio masa na Ekofarmě U Kotyků

Hledáte autentický zážitek v krkonošské přírodě s domácími produkty, skvělou hospůdkou a příjemný ubytováním? Navštivte naši Ekofarmu U Kotyků, která vás svou atmosférou vtáhne do kouzla Krkonoš.
Naše farma nabízí velké množství aktivit, například agroturistiku, při které se můžete zapojit do každodenního chodu farmy, přespat na slámě nebo se starat o naše zvířectvo, a tím vám zprostředkujeme nezapomenutelný zážitek ve spojení s přírodou. Zákazníkům poskytujeme produkty z naší farmy, domácí maso ze speciálně vyšlechtěného skotu, plodiny z našich zahrad – brambory, ječmen, oves, seno. Jedinečný ekologický přístup dodává kvalitu a chuť. V hospůdce vaříme pouze z těch nejlepších potravin, můžete si užít skvělý tatarák nebo carpaccio z našeho domácího čerstvého masa, výborné steaky a další pochutiny. Zde pořádáme akce s kapacitou 30 osob, nabízíme také ubytování ve třech pokojích o kapacitě 12 osob.
Neváhejte a přijďte k nám na farmu uprostřed hor a ryzí přírody, na adrese Roztoky u Jilemnice.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Maso a uzeniny
Maloobchod
, Hospodářská zvířata
Služby, Výroba