Zadavatelem microsite je firma PURPANDA s.r.o.Stříkaná izolace PUR pěnou - zateplení, hydroizolace, zvukové izolace všech povrchů

PURPANDA s.r.o. Zlín provádí zateplení, hydroizolace, zvukové izolace všech povrchů PUR pěnou. Stříkaná pěnová izolace je nejrychlejším způsobem izolace. Působíme na Moravě, ve Slezsku i na Slovensku.Využijte skvělých vlastností izolační pěny a zvolte metodu stříkané izolace PUR pěnou pro zateplení, hydroizolaci budov, střech nebo zvukovou izolaci stěn či stropu. Specializovanou firmou na stříkané pěnové izolace je PURPANDA s.r.o. Zlín-Tečovice. Působí na Moravě, ve Slezsku i na Slovensku.

Naše firma má dlouholeté profesionální zaměstnance, kteří jsou samozřejmě vyškoleni a mají odborné znalosti pro aplikaci pěnové izolace. Někteří členové našeho týmu provádí realizace více než 25 let.
Používáme pouze certifikované materiály, PUR pěna je kvalitní nezávadný materiál, je tedy vhodná i pro alergiky .

Výhody izolace PUR pěnou:
 - rychlost aplikace - zhruba 200 m2 za den (u jednoduchých aplikací i více)
 - životnost pěny - s časem nemění své vlastnosti, ani hlodavci ji nepojídají
 - skvělé izolační vlastnosti - stačí podstatně tenčí vrstva než u polystyrenu nebo minerální vaty
 - přilne k jakémukoliv povrchu a dokonale vše zatěsní i malé spáry a mezery.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Společnost PURPANDA s.r.o. Zlín je specializovaná firma na izolatérské práce, izolace domu PUR pěnami. Působí na Moravě. Nejčastěji realizuje zateplení střechy, podkroví, podlahy PUR pěnou.