Zadavatelem microsite je firma Vítězslav Šoustal Řemeslo a zahradaMotorové pily Echo, sekačky, křovinořezy a traktory Honda - prodej zahradní techniky

Výkonnou zahradní techniku dodává v okolí Prostějova a Přerova firma Řemeslo a zahrada ze Smržic. Pořídit můžete sekačky, křovinořezy, traktory Honda, motorové pily Echo a další stroje.Provádíte sezónní údržbu zeleně na Vašem pozemku?

Výkonnou zahradní techniku za příznivé ceny dodává v okolí Přerova, Prostějova a Olomouce firma Řemeslo a zahrada se Smržic. Naleznete u nás stroje ověřených značek pro amatérské i profesionální zahradníky.

Skladem máme přes 10 000 položek. Strunové, rotační a bubnové sekačky, křovinořezy s nízkou hlučností a spotřebou, traktory Honda pro travnaté plochy s větší rozlohou a křovinořezy do méně přístupných prostor. Dále rotavátory, vertikulátory, mulčovače a foukače listí.

Zakoupit lze techniku na prořez a zpracování dřevin, jako jsou motorové pily Echo s jednoduchou ovladatelností, akumulátorové pily Makita, elektrické pily Narex, drtiče větví a štípače dříví.

Zajímá Vás použití konkrétního stroje v praxi, nevíte si rady s obsluhou? Nezoufejte, se vším rádi poradíme, přičemž část sortimentu osobně zkoušíme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY