Zadavatelem microsite je firma KLMN, spol. s r.o.Výroba, montáž, servis vzduchotechniky, rekuperace - rekuperační větrání v rodinných domech

Společnost KLMN s.r.o. Otrokovice je klimacentrum pro zákazníky v regionu Zlínský kraj. Provádíme montáže, servis vzduchotechniky, rekuperace - rekuperační větrání v rodinných domech.V pasivních a nízkoenergetických rodinných domech je nezbytný rekuperační systém větrání. Idividuální návrhy a montáže vzduchotechniky, rekuperace v domech, bytech provádí v regionu Zlínský kraj společnost KLMN s.r.o. Otrokovice.

Rekuperační jednotka zajístí přirozené větrání vašeho domu s minimální spotřebou, naopak šetří energii na vytápění v zimním období. Zajišťuje odvod nadměrné vlhkosti a pachů a přívod čerstvého vzduchu do obytných místnostní. Díky tomu bude v domě zdravější klima místo vydýchaného vzduchu.

Příchozí čerstvý vzduch je možné přivádět pouze přes fasádu, nebo je možnost instalovat zemní výměník.
Naše společnost se postará o kompletní realizaci od projektu až po celkovou instalaci.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky případně mailem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Průmyslová vzduchotechnika, odsávání, filtrace vzduchu pro průmysl

Průmyslová vzduchotechnika, odsávání, filtrace vzduchu pro průmysl

Společnost KLMN, spol. s r.o. je specializované klimacentrum pro zákazníky v regionu Zlínský kraj a na Moravě. Najdeme efektivní řešení vzduchotechniky pro každý provoz - odsávání, filtrace vzduchu.


Řízené větrání pro rezidenční budovy - moderní rekuperační jednotky, ...

Řízené větrání pro rezidenční budovy - moderní rekuperační jednotky, ...

Klimacentrum KLMN Otrokovice instaluje řízené rezidenční větrání do bytů, domů - moderní rekuperační jednotky, komfortní klimatizace, které jsou schované. Působíme v regionu Zlínský kraj.