Zadavatelem microsite je firma IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.Tepelná izolace střech, stropů a stěn, zateplení budov

Minerální foukaná izolace, zateplení stropních konstrukcí, dutých stěn, pevných stropů i střech realizuje společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. izolacemi na bázi skelného vlákna a čediče.Potřebujete zaizolovat svůj starší rodinný dům či jinou budovu? Již nechce mít vysoké faktury za topení a velké tepelné ztráty? Zvolte tu správnou tepelnou izolaci. Naše společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. je specialista v dodávce minerální foukané izolace.
Nabízíme realizaci s izolací na bázi skelných vláken Magmarelax® ECO, která je vhodná pro šikmé dutiny střech, trámových stropů a dutých stěn. Tato izolace má nízkou objemovou hmotnost, ale vysokou paropropustnost. Dále provádíme protipožární čedičové izolace Magmarelax® ROCK, které jsou určeny pro izolaci podhledů, pevných stropů a vazníkových krovů.
Neváhejte dodatečně zateplit stropy, stěny i střechy rychle a jednoduše. Kontaktujte nás kdykoliv.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zateplení, foukaná minerální izolace MAGMARELAX Jihlava, revitalizace ...

Zateplení, foukaná minerální izolace MAGMARELAX Jihlava, revitalizace ...

Zateplení, foukaná minerální izolace MAGMARELAX Jihlava, revitalizace domů, bytů, tepelná izolace, stropní systém, zateplujeme duté stropní konstrukce, ploché duté pultové střechy.


Foukaná izolace MAGMARELAX® pro zateplení stropů a dutých stěn

Foukaná izolace MAGMARELAX® pro zateplení stropů a dutých stěn

Zateplení stropních konstrukcí, dutých stěn panelových domů, volných ploch půd za pomoci foukané minerální izolace MAGMARELAX®, kterou Vám provede společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.