Stavební řezivo, palivové dřevo, dřevěné obaly, bedny a palety - výroba, zpracování

Regionální výrobou dřevěných obalů a zpracováním stavebního řeziva se zabývá firma Dřevo-products, s.r.o. z Ostraty u Zlína. Prodáváme palivové dřevo, bedny, rámy a palety ve všech rozměrech.


Výroba, prodej palet ve všech rozměrech
Poptáváte sortiment ze dřevěného materiálu?

Zpracované surové dřevo a dřevěné výrobky všeho druhu pořídíte u firmy Dřevo-products, s.r.o. z Ostraty u Zlína. Hlavní částí našeho výrobního programu je zpracování surového a prodej palivového dřeva.

Na míru, ve stavební kvalitě dodáváme pořezové kulatiny na prkna, latě, fošny, hranoly i desky v maximálně délce 9 m. Zabýváme se regionálního výrobou dřevěných obalů, rámečků, rámů, beden, přepravek, truhlíků a palet v různých rozměrech. Dále vyhotovíme zahradní nábytek (stoly, lavice, domečky), dekorační a dárkové předměty podle požadavků zákazníka.

Zakoupit můžete palivové dřevo ve formě špalků, balíků odkorů a sypaných odřezů v kontejneru. Na přání provádíme ohoblování, sražení hran, impregnaci a jiné povrchové úpravy materiálu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zakázková výroba dřevěných obalů pro firmy – originalita pro Vaše zákazníky

Zakázková výroba dřevěných obalů pro firmy – originalita pro Vaše zákazníky
Pokud chcete dopřát svým zákazníkům originální dřevěné obaly, využijte služeb Dřevo-products, s.r.o., která se zaměřuje na zakázkovou výrobu a dodává své obaly nejen v oblastech Zlína a Otrokovic.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dřevo-products, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Dřevo-products, s.r.o.
pilazlin.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

InformaceKontakt
Adresa

Adresa

Ostrata1
Ostrata 763 11

pilazlin@centrum.cz
+420 777 144 740


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha