Zadavatelem microsite je firma GERLICH ODRY s.r.o.Ruční výroba dřevěných loutkových divadel i samostatných loutek pro rozvíjení dětské fantazie

Originální sestavy loutkových divadel a krásné loutky vyrábí ručně v chráněné dílně společnost GERLICH ODRY s.r.o. pro radost dětí a pro rozvíjení jejich fantazie a komunikačních schopností.Čím jen udělat malým dětem radost? Co mají snad všechny děti nejradši? Navíc proč nezvolit dárek, který jim pomůže i s rozvíjením fantazie a s komunikací? Ještě váháte? Pořiďte jim krásné, ručně dělané divadlo. Celé sady, různé druhy i jednotlivé loutky vyrábí a na svém eshopu prodává společnost GERLICH ODRY s.r.o., která se zabývá ruční výrobou divadel ze dřeva ve své chráněné dílně.

Děti pomocí loutek mohou vymýšlet různé příběhy, zápletky a navíc si procvičí komunikaci a získají sebejistotu ve vystupování před lidmi, budou-li své loutkové představení pro rodinu. Dostanou se tak veselou formou do pohádky a rozhodně se u toho nebudou nudit. Loutky lze dokupovat i samostatně, na našich stránkách najdete velký výběr různých pohádkových postav. Samozřejmě nechybí ani čert, ježibaba, princezny, čaroděj či drak. Ale najde se u nás i indián či veselá zvířátka.

Naše divadla jsou vyrobeny ručně z kvalitního dřeva. Zakoupit můžete velké divadlo i malé či knižní. Vánoce si můžete zpříjemnit hezkým divadlem o narození Ježíška.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Originální, ručně vyráběný nábytek z masivu – pořiďte si jídelní stůl, ...

Originální, ručně vyráběný nábytek z masivu – pořiďte si jídelní stůl, ...

Výrobu a prodej kvalitního a originálního nábytku z masivu zajistí firma GERLICH ODRY s.r.o. – chráněná dílna. Jídelní stoly, lavice, židle i konferenční, televizní či noční stolky ze smrku nebo dubu.


Dětská hřiště v přírodním stylu, kde najdete šplhací sestavy, houpačky ...

Dětská hřiště v přírodním stylu, kde najdete šplhací sestavy, houpačky ...

Výrobou dětských hřišť z přírodních materiálů, i z akátu, se zabývá společnost GERLICH ODRY s.r.o. - Chráněná dílna. Vyrobí Vám celé sestavy, či jednotlivé herní prvky k rozšíření hřiště.