Microsite byla vložena dne:12.10.2020
ID microsite: 164221, počet zhlédnutí:  72
Zadavatelem microsite je firma

Město Starý Plzenec

Město u Plzně s krásnou přírodou, lesy a historickými zajímavostmi

Město Starý Plzenec nedaleko Plzně u D5. Nachází se zde naučné stezky, pamětihodnosti, chráněná území a jiné zajímavosti. Ideální místo pro bydlení i turistiku.

Krásná příroda kolem města Starý Plzenec, rotunda sv. Petra a PavlaHistorické památky, základy kostelůZřícenina hradu s hradní věží Radyně

Přemýšlíte kam se vydat na výlet a spojit procházku v přírodě s poznáním památek a zajímavostí? Neváhejte a navštivte naše město Starý Plzenec, které leží na řece Úslavě a navazuje v jihovýchodní části na krajské město Plzeň. Díky své dostupnosti k dálnici D5 je to vyhledávaná oblast pro bydleni i turistiku.
Jsme město s krásnými lesy ve kterých se skrývá spousta zajímavostí jako PP Andrejšky, PP Černá stráň, rybníky, zřícenina hradu s hradní věží Radyně, rotunda sv. Petra a Pavla, Mohylové pohřebiště ke kterým můžete přijít po NS Staroplzenecká. Dále je zde i NS Skalní stezka, která Vás zavede ke skalním útvarům, vyhlídkám a studánkám. Na své si přijdou jak milovníci přírody, tak i památek a historických objektů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY