Kremační a pohřební služby Nový Bor

H&H AUXILIA s.r.o. Pohřební služba Nový Bor

Kremační a pohřební služby Nový Bor

Pohřební služba Nový Bor – služby v oboru pohřebnictví

Pohřební služby, zajištění potřebných formalit a administrativy okolo posledního rozloučení – H&H AUXILIA s.r.o. – dodavatel služeb spojených s posledním rozloučením.


Pohřební služba - v Libereckém kraji
Dostali jste se do situace, kdy musíte řešit okolnosti spojené s úmrtím v rodině, či někoho z Vašich blízkých? Nevíte si rady se zajištěním ceremonie při pohřbu? Naše společnost H&H AUXILIA s.r.o. je tu pro Vás. Jsme profesionálové působící zejména v regionu Česká Lípa, Nový Bor, Jablonné.

Našim klientům nabízíme kompletní pohřební služby za dodržení citlivého a profesionálního přístupu. Od roku 1991 jsme jednou z prvních pohřebních služeb v Libereckém kraji vůbec. Nabízíme jak klasické uložení v rakvi do hrobu či hrobky, zpopelnění (urna) či rozptyl na pietních loukách a jiných místech. Mezi naše služby dále platí převoz zemřelých po celé ČR i zahraničí, oblečení a úpravy s tím spojené. Rádi Vám také pomůžeme s vyřízením formalit na matrice či poradíme s podáním žádosti o důchod. Mezi námi poskytované další služby patří zajištění hudby k obřadu, fotografa či kameramana, rádi vám také zajistíme smuteční kytice a další.

Hledáte-li spolehlivého partnera, který se o Vaši starost se zesnulými příbuznými postará od úmrtí až po uložení do hrobu a následné s tím spojené služby, jsme Vám kdykoliv k dispozici v naší kanceláři v České Lípě či na nonstop bezplatné telefonní lince 800 477 477.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Pohřební služba Nový Bor - kompletní pohřební a kremační služby

Pohřební služba Nový Bor - kompletní pohřební a kremační služby
Pohřební službu v Novém Boru zajišťuje společnost H&H AUXILIA s.r.o.

Zhotovení kytic a věnců Nový Bor

Zhotovení kytic a věnců Nový Bor
Zhotovení smutečních a vzpomínkových kytic a věnců k položení před rakev při pohřbu nebo jako omluvu neúčasti obřadu, ale také na hroby jako výzdobu nabízí pohřební služba H&H AUXILIA s.r.o. Nový Bor.

Tradiční pohřeb do hrobu Nový Bor

Tradiční pohřeb do hrobu Nový Bor
Pozůstalí mají za úkol zajistit nebožtíkovi pokojný odchod z našeho světa. Pohřeb do hrobu je jedním z nejvíce praktikovaných druhů pohřbů. Pohřeb do hrobu je tradiční metoda, kdy je zemřelý spolu s rakví pokládán do země. Hrob může být buď řadový, anebo volně stojící. Tento typ pohřbu ...

Ukládání uren a rozptyl popela Nový Bor

Ukládání uren a rozptyl popela Nový Bor
Lidé se musí v životě smířit s mnohými situacemi. Těmito situacemi může být i odchod přítele, blízkého nebo rodinného příslušníka. O důstojný odchod zemřelých z našeho světa se stará pohřební ústav Auxilia. Můžete si vybrat z mnoha možností, jak naložit s urnou a jejím obsahem: - ...

Kremační a pohřební služby Nový Bor

Kremační a pohřební služby Nový Bor
Smutek ve chvíli, kdy odejde z vašeho světa milovaný člověk, je strhující. Je to ale součást života každého z nás. Pokud se vaší rodině stala tragédie a přišli jste o někoho sobě blízkého, obraťte se na společnost Auxilia, která zajistí pokojný odchod vámi milovaného člověka. Naše nabídka ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA H&H AUXILIA s.r.o. Pohřební služba Nový Bor
WEBOVÁ STRÁNKA
H&H AUXILIA s.r.o.
pohrebnisluzba.info
Adresa

Adresa

B. Egermanna 550
Nový Bor 473 01

info@pohrebnisluzba.info
+420 800 477 477


Najdete nás také zde:

ARES
captcha