Zadavatelem microsite je firma MS BETON s.r.o.Prvotřídní betonové podlahy do všech prostor

Realizace betonových podlah v průmyslových, firemních, ale i domácích prostorech. Podlahy pro balkony, koupelny nebo garáže s nejvyšší možnou kvalitou a nejnižší cenou od společnosti MS BETON s.r.o.Stavíte průmyslový objekt a nevíte si rady s řešením podlahového materiálu? Chystáte se na realizaci skladu a potřebujete kvalitní, ale cenově dostupnou podlahu? Neváhejte se na nás obracet – jsme MS BETON s.r.o.
Realizací betonových podlah se zabýváme již od roku 2014 a za tu dobu víme, jak vyřešit Vaše starosti za použití moderních postupů, které ale nezruinují Váš rozpočet. Našim řešením získáte kvalitní rovnou podlahu bez nutnosti užití následných vrstev typu anhydridu a dalších. Betonové podlahy děláme v koupelnách, garážích, na balkonech či v průmyslových prostorách. Rádi zajistíme realizaci jak v rámci novostavby, tak při rekonstrukci Vašeho objektu. Naše společnost provede každý rok cca 120 000 metrů čtverečních podlah, a proto si troufáme tvrdit, že jsme profesionálové, kteří stojí vždy na Vaší straně.
Neváhejte se na nás obracet, jsme vám kdykoliv k dispozici ať už na naší domovské adrese ve Volarech, nebo také na emailu či telefonu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Betonové podlahy pro garáže, balkony, průmyslové prostory

Betonové podlahy pro garáže, balkony, průmyslové prostory

Prvotřídní betonové podlahy s hladkým a kvalitním povrchem pro garáže, balkony, průmyslové prostory a jiné plochy od společnosti MS BETON s.r.o., Volary.


Průmyslové betonové podlahy MS BETON s.r.o. - Volary

Průmyslové betonové podlahy MS BETON s.r.o. - Volary

Betonové podlahy pokládáme pomocí strojně hlazených betonových potěrů. Podlahy od firmy MS BETON s.r.o. Volary jsou vhodné do různých prostor jako jsou byty, garáže, balkony či průmyslové objekty. Realizací průmyslové betonové podlahy ...


Anhydritová podlaha pro realizaci hrubých podlah v komerčních ...

Anhydritová podlaha pro realizaci hrubých podlah v komerčních ...

Samonicelační anhydritovou podlahu pro průmyslové prostory, rodinný nebo bytový dům Vám profesionálně zrealizuje společnost MS Beton s.r.o.ve vysoké kvalitě a výborné ceně.