Zadavatelem microsite je firma KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o. StavebninyStavební práce – rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, regenerace bytových domů

Široké spektrum stavebních prací poskytuje v okolí Hrušovan nad Jevišovkou firma Kobliha Stavitelství. Realizujeme rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, revitalizace bytových domů apod.Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou stavební firmu, která realizuje široké spektrum stavebních prací? Potřebujete provést rekonstrukci domu? Pak kontaktujte firmu Kobliha stavitelství.

Naše firma se zabývá stavebnictvím od roku 1990 – máme tak velké zkušenosti s prováděním rozličných stavebních prací na rodinných a bytových domech, tak i na budovách občanské vybavenosti.

Jsme schopni realizovat:
-rekonstrukce domů, bytů, bytových domů
-půdní vestavby
-fasády, regenerace bytových domů
-výstavbu, rekonstrukce sklepů
-občanská vybavenost – kanceláře, haly, skladovací prostory
-zahradní architektura – zahradní domky, stání pro auta apod.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zděné rodinné domy a dřevostavby  - stavba na klíč

Zděné rodinné domy a dřevostavby - stavba na klíč

Realizaci novostaveb na klíč zajistí v oblasti Hrušovan nad Jevišovkou firma Kobliha Stavitelství. Stavíme zděné rodinné domy i dřevostavby.


Prodej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za ...

Prodej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za ...

Stavebniny, kde najdete veškerý sortiment stavebních materiálů, i s doplňkovými službami, jako je například technické poradenství. Navštivte KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou.


Zemní práce  - terénní úpravy, skrývky, práce s UNC

Zemní práce - terénní úpravy, skrývky, práce s UNC

Veškeré zemní práce svěřte do rukou firmy Kobliha Stavitelství z Hrušovan nad Jevišovkou. Provádíme terénní úpravy, skrývky a další práce s multifunkčním strojem UNC.