Microsite byla vložena dne:04.10.2020
ID microsite: 164153, počet zhlédnutí:  62
Zadavatelem microsite je firma

ENVIREX HOLDING, a.s.

Ekologie a ochrana ŽP, sanace skládek a ekologických zátěží

Ochrana životního prostředí, sanace ekologických havárií a nakládání s odpady včetně odpadu nebezpečného. Ekologické audity a poradenství v oblasti ochrany životního prostředí.

Likvidace havárií s vlivem na ŽPENVIREX HOLDING, a.s., rekultivačně sanační práceLikvidace pneumatik, odpadů a starých ekologických zátěží

Hledáte specialistu v oblasti ochrany životního prostředí? Naše společnost ENVIREX HOLDING, a.s. Vám nabízí široké spektrum svých služeb a činností z oblasti ekologie, geologie, hydrogeologie i likvidace odpadů.
Poskytujeme poradenství v oblasti ochrany životního prostředí i služby v oblasti řízení odpadového hospodářství. Zlikvidujeme ostatní i nebezpečný odpad. Provádíme rekultivačně sanační práce i sanace starých ekologických zátěží. Zabezpečíme Vám monitoring životního prostředí, ekologické audity i analýzy rizik.
Sídlíme v Novém Městě na Moravě, ale naši provozovnu najdete na ul. Humpolecká 3507 v Havlíčkově Brodě. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, v oblasti ochrany životního prostředí jsme opravdoví profesionálové.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY