Zadavatelem microsite je firma Penzion a vinný sklep Moravská oázaMoravský vinný sklep a vinárna s posezením a pohoštěním

Jakostní moravské víno, bohaté pohoštění a skvělá zábava – to vše poskytuje moravský vinný sklep a vinárna s posezením Moravská oáza ve Valticích.Chcete posedět s rodinou nebo přáteli v moravském sklípku? Máte rádi skleničku dobrého vína a k němu něco dobrého na zub? Pak navštivte moravský vinný sklep a vinárnu s posezením ve Valticích – Penzion a vinný sklep Moravská oáza ve Valticích.

Máme pro Vás připraveno nejen jakostní víno, ale na vaše přání Vám zajistíme i pohoštění ve formě teplé i studené večere ve formě rautů, kde si přijde na chuť každý, ať už máte rádi uzeniny, maso, sýry, pomazánky nebo moravské koláče.

Posezení ve vinném sklípku může být doprovázeno cimbálovkou - zajistíme na vaše přání.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pořádání oslav a firemních akcí s občerstvením, someliérem a cimbálovou ...

Pořádání oslav a firemních akcí s občerstvením, someliérem a cimbálovou ...

Penzion a vinný sklep Moravská Oáza je ideální místo pro pořádání rodinných oslav, firemních seminářů a školení v zajímavé lokalitě Pálava na jižní Moravě.


Ubytování v centru Lednicko-valtického areálu - nekuřácké pokoje, ...

Ubytování v centru Lednicko-valtického areálu - nekuřácké pokoje, ...

Vydejte se za poznáním Lednicko-valtického areálu a ubytujte se v Penzionu Moravská oáza v nekuřáckých pokojích. Čeká vás rozsáhlá síť cyklostezek a také vinařské stezky. Užijte si dovolenou na Moravě