Zadavatelem microsite je firma Betonové bloky Andrla CZ s.r.o.Betonové bloky pro výstavbu opěrných zdí - vhodné na zahrady, terasy k rodinným domům

Objednejte si betonové bloky pro výstavbu opěrných zdí u firmy Andrla CZ s.r.o. z Branky u Opavy a nebudete litovat. Z přesných kvádrů jednoduše vytvoříte stavbu na zahradu i terasu k rodinnému domu.Chcete vytvořit stavbu na Vašem pozemku během pár hodin?

Pak právě pro Vás jsou určeny betonové bloky od firmy Andrla CZ s.r.o. z Branky u Opavy. Vyrábíme betonové kostky, kvádry pro výstavbu opěrných zdí na zahrady a terasy k rodinným domům.

Z betonových bloků jednoduše postavíte ploty, různé dělící, zahradní, terasové a opěrné stěny a zdi, boxy pro uskladnění předmětů a materiálu. Chcete do výstavby zapojit člena rodiny? Díky přesným dílcům a stavebnicovému systému, to zvládne každý již za pár hodin!

Ještě si nejste jistí? Objekty z betonových bloků mají vynikající barevnou stálost, statiku a spolehlivě Vám budou sloužit až 100 let. Napadá Vás, zda se Vám stavba budete hodit i v budoucnosti? Nevadí, bloky můžete kdykoliv rozebrat a přesunout na vhodnější místo.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního ...

Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního ...

Optimální řešení v oblasti dočasných staveb i bez nutnosti stavebního povolení, vám zajistí dobře známá firma Andrla CZ s.r.o. z Opavy, která nově poskytuje pro tyto účely jedinečné betonové bloky.