Zadavatelem microsite je firma Jaroslav Paták - AutoškolaKurzy pro získání řidičského oprávnění Příbram, autoškola, výcvik řidičů, kondiční jízdy, školení

Kurzy pro získání řidičského oprávnění Příbram, autoškola, výcvik řidičů, kondiční jízdy, školení řidičů, řidičský průkaz na osobní automobil, autobus, traktor, motorku, nákladní automobil.Firma Autoškola Příbram, kterou provozuje pan Jaroslav Paták, nabízí kompletní kurzy k získání řidičského oprávnění. Také provádíme kondiční jízdy a školení řidičů. Výcvik a výuka řidičů probíhá v provozovnách Dobříš, Příbram, Sedlčany. Řidičák tak můžete získat na osobní automobil, na motorku, na nákladní automobil, na kamion, na autobus i na traktor.

Jaroslav Paták - Autoškola Příbram
Výcvik řidičů skupin:
- AM, A1, A
- B
- BE
- C, CE
- D, DE
- T.

Dále zajišťujeme výuku ostatních podskupin, přičemž kurzy jsou určeny pro žadatele různě omezeného věku. Vše řešíme dle dohody a potřeb.

Navštivte naší Autoškolu Paták v Příbrami co nejdříve a staňte se úspěšným motoristou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autoškola, řidičské oprávnění na osobní a nákladní automobil i kamion, ...

Autoškola, řidičské oprávnění na osobní a nákladní automobil i kamion, ...

Kvalitní kurz pro získání řidičského oprávnění na osobní vůz i kamion naleznete u společnosti Jaroslav Paták – Autoškola se sídlem v Krásné Hoře nad Vltavou. Praktická výuka v rukou zkušených lektorů.